TOPlist

Tristan (Pes)

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Mazlíci - Muž
Dne: 23.08.2012 14:05:18 FB 

Tristan

 

 

Jméno: Tristan

Druh: Obyčejný pes
Pohlaví: >

 

Věk:  dní

Procent: 700%

Stádio: Dospělec

 

Majitel: Brom Meÿström
 

Popis: Tristan už hodně vyrostl, malé štěně, které kousalo Bromovy boty a přivádělo jeho existenci k šílenství, je pryč a je tu vážný, hlídací a nebezpečný pes. Ani sám Brom neví, co se s Tristanem stalo. Změnil se z hravého štěněte na dospělého, vážného psa, který věří výhradně jemu. Na ostatní vrčí a je nepřátelský. Když je však se svým pánem sám, je zcela jiný, takový, jaký býval. Často za znaveným Bromem přichází a pomáhá mu nést veškerou zodpovědnost třeba jen tím, že si vedle něho lehne a nutí ho, aby svého pejska nezanedbával a drbal ho, když už není čas na procházky ani hry. Kvůli Bromovu vytížení je Tristan zvyklý se venčit a vůbec trávit svůj čas sám, často ráno vybíhá z jeskyně a vrací se až večer za svitu hvězd. Pobývá v lese s tamější zvěří, nejlepší kámoška je zaručeně veverka. Dlouhodobým pobytem v lese si velmi zlepšil běh - rychlejšího psa aby člověk pohledal.

Přesto ale není nevycvičený, právě naopak, dostalo se mu dobrého, ač přísného výcviku. Zvládá všechny pokyny a svého pána poslouchá na slovo, a to kdykoliv, kdekoliv a za jakýchkoliv okolností. Možná právě proto ztratil typickou psí hravost a důvěřivost. Štěká jen velmi zřídka, ale když, tak to opravdu stojí za to a má k tomu dostatečný důvod.

 

Stručná historie: Tristan se probudil jednoho vlhkého rána. Kolem něj nebyl nikdo, ba dokonce ani matka. Ještě slepý se batolil lesy, zcela vydán napospas okolní krajině. Pištěl v naději, že najde matku... Nenašel. Vyhladovělý, ale stále s nadějí, že "někoho snad najde" se dále batolil ellesmérskými lesy. Zcela jistě by zemřel, kdyby ho nenašel Brom. Ten se zrovna procházel okolím a malé štěně se mu doslova ocitlo před nohama. On ho zvedl a usoudil, že když ho nezachrání, zemře. Vzal ho do náručí a donesl ho do svého jeskynního komplexu, kde se malý psík brzy zabydlel a stal se neodmyslitelnou součástí rodiny starého Jezdce.

 

Schopnosti: Klasické psí schopnosti.


- Autor webu: Správce říše - Autor skinu: Morcelwen Poicë