TOPlist

Tábor pro vypravěče - POZOR - Přednostní článek

Napsal: Aireen | Kategorie: Akce
Dne: 04.07.2017 23:05:54 FBTábor pro vypravěče

 

Prázdniny jsou tady, takže přichází jedna akcička alespoň s prázdninovým názvem.
Jak sám název napovídá, má to něco společného s vypravěči. Pokud jste někdy chtěli zkusit hrát právě vypravěče, teď je přesně ta správná chvíle pro vás!

 

Úderem tohoto okamžiku se z Vypravěče stává regulérní titul. Aby to nebylo tak jednoduché, titul má 4 následující úrovně

 

C - střední questy

B - střední a velké questy
A - střední a velké questy a k tomu ještě tajemná krajina
S - kromě všech zmíněných questů ještě quest vylíhnutí a pravomoc udělovat tituly vypravěče.

 

Ano, jak je již takřka zřejmé, s touto akcí budete moct některý ten titul vypravěče získat. Samozřejmě čím vyšší titul, tím to bude složitější.

 

 

A nyní, zde přítomná akce.

 

Táborový program:

 1. Vyberte si jeden malý quest a napište ho (je jedno jestli s volnou postavou přímo do některé místnosti nebo jen jako text jinam) (...pokud neznáte rozdělení questů, tak si přečtěte tohle)
 2. Pošlete quest Aireen (opovažte se mi nakopírovat celý text do pošty) - buď kde je to na Alagaesii nebo odkaz na nějaký externí dokument (v krajním případě můžete využít i mail teamu, ale rozhodně to nepatří mezi preferované varianty. A stejně musíte napsat Aireen že to v tom mailu je.)
 3. Aireen si to přečte a nějakou reakci vám na to pošle zpátky.
 4. Vyberete si jeden střední quest, který budete hrát vy s vypravěčem. Můžete hrát buď se svou postavou (v případě kdy nebude příliš mocná nebo to nebude drak. Pak quest většinou celkem ztrácí smysl) nebo s přiděleným NPC. Quest by měl trvat maximálně do tří dnů.
 5. Další krok obnáší vést střední quest. Vybírá si hráč, tedy Aireen. Quest by taktéž neměl trvat déle jak 3 dny.
 6. Ano, teď je ta chvíle kdy můžete získat Vypravěč C. Pokud jste to zvládli tak to s největší pravděpodobností dostanete ;)
 7. Chcete pokračovat dál? No samozřejmě to jde. Vymyslete quest. Rozsahem ať je stejně jako střední, tedy aby byl odehratelný max za 3 dny. (Bacha na to, je jednoduchý vymyslet epický příběh, ale odehrát to za 3 dny je fakt problém) Sepište ho podle návodu a pošlete Aireen (externí dokumenty jsou vítány).
 8. V momentě kdy bude quest schválen, budete ho vypravěčovat. Velice nečekané, že? Budete tam mít víc NPC a rozhodně nebudou tak hodní jako v prvním kole.
 9. Pokud jste zvládli i tohle, máte B v kapse!

Úroveň A nebo S je možná získat za excelentní provedení.


Jakékoliv dotazy směřujte samozřejmě na Aireen, která se bude snažit tu být skoro 24 hodin denně k službám. :D Dobře, všichni víme, že tu tak často být nezvládnu, ale budu se snažit :D

 

 

Takže questu zdar!
Aireen

 

Pozn.: Délka akce… Chtěla bych to zvládnout provozovat přes celé prázdniny, s několika menšími pauzami kdy budu úplně pryč. Tak uvidíme jak se to povede :)

 

Co je nového - POZOR - Přednostní článek

Napsal: Aireen | Kategorie: Aktuality
Dne: 21.01.2017 13:59:13 FBCo je nového?

 

Vážení a milí, zde je krátký přehled posledních novinek!

 

Máme nové tržiště! Oslavujte a radujte se, po dlouhé době to opět bude fungovat!

Oproti předchozímu tržišti je tu několik změn. Stávající tržiště má určité herní místo - město Burgsank - takže pokud chcete nakupovat, musíte do obchodního města přijet. Od předchozího systému je také velká odlišnost v jednotlivých obchodech. Jsou to herní místnosti. Pokud si budete chtít něco koupit, potřebujete prodavače, který s vámi odehraje krátkou výměnu.

Zboží je od teď také rozděleno na normální a luxusní. Dočtete se o tom v článku ekonomika.

 

Ekonomika obecně... Přibyl poměrně dlouhý článek, co nese honosný název ekonomika. Jsou v něm popsány doufám všechny věci, které se nějakým způsobem dotýkají peněz. Najdete tam také přehled ekonomikou napříč frakcemi. Novinkou je především rozsáhleji zpracovaná ekonomika u elfů. Od teď budou mít stejně jako lidé povolání.

 

Než to celé uvedeme do normálního provozu, bude potřeba několik změn i u vás. Věnujte prosím náležitou pozornost článku Výzva.

 

 

Dobrodruh - článek o tom, co jsou to dobrodruhové už tu sice nějakou dobu je, ale od těchto změn je Dobrodruha i reálné hrát. Můžete si povšimnout pozměněné struktury u questů. Přibyly střední a malé questy, které jsou důležité právě pro dobrodruhy.

 

Mechanická postava - když už jsem se zmínila o dobrodruzích, ještě krátké doplnění k tomuto. Mechanické postavy stále hrát nelze. Časem budou doplněny podklady i této části, ale zatím si budete muset počkat ;)

 

Doufám že je to vše! Příjemné počtení...

Aireen

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Informace
Dne: 27.06.2017 03:32:27 FB 

NA INFORMAČNÍM ČLÁNKU SE PRACUJE

 


 

Vítej v informační kronice - jedná se o seznam článků, které nesouvisí s pravidly, ale obsahují informace, které by se ti mohly hodit. 

 

 

Alagaesijská rada Chceš se stát členem Alagaesijské rady?
Alagaesijští adminé Seznam osob, kteří patří na Alagaesii do vyšší moci. Kdo je Redaktor, kdo Admin a kdo člen Rady?
Alagaesijský kalendář Jaké se v Alagaesii slaví svátky a kdy? Jak vlastně jdou měsíce a dny v týdnu za sebou?
Autorská práva Alagaesie Zajímá tě, co je na Alagaesii chráněno autorskými právy a co naopak můžeš najít na vícero stránkách?
Co je to RPG? Co bys o RPG měl(a) vědět, než začneš hrát.
Čas v Alagaesii Nevyznáš se v Alagaesijských měsících, dnech a hodinách?
Reklama - Cizí reklama Propagace stránek, které umístili náš odkaz na svoji stránku.
Reklama - Naše reklama Naše propagační materiály - vlastníte stránku a chcete se podělit o náš odkaz? Tady najdete vše potřebné. 
Skloňování složitých slov Seznam slov, u kterých se ve skloňování až přiliš často chybuje.
Vysvětlivky k počasí Na Alagaesii je počasí stejně jako kdekoli jinde na světě. Jak poznáš, jaké zrovna je?
Základy hraní RPG  Ještě jsi nehrál(a) RPG? Tady se dozvíš, jak na to.

 

Další informační články nalezneš níže. ↓↓↓

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Informace
Dne: 27.06.2017 02:39:41 FBPodrobnější výběr postavy

 

Teď si do textového dokumentu napiš: Rasa: a za to tebou zvolenou rasu. Předpokládejme, že by ses rozhodl vytvořit si člověka. Zatím to v textovém dokumentu vypadá takto:

 

Rasa: Člověk

 

Teď si vyber pohlaví, za které budeš hrát. Ačkoli se Alagaesie odehrává ve středověku, nejsou ženy nějak výrazně znevýhodněné, nicméně mají po čase povinnost se vdát. Vyber si tedy moudře pohlaví. Jednoduší je začít podle svého skutečného pohlaví, ať se ti to neplete. Jsi-li kluk, hrej za muž, jsi-li holka, hrej za ženu. Jako příklad použiji ženu, tedy můj dokument už vypadá takto:

 

Rasa: Člověk

Pohlaví: Žena

 

Než půjdeš dál, ještě by sis měl zvolit jméno svojí postavy. Jak už sis mohl přečíst v reáliích pod čarou, každá rasa má jiná pravidla pro výběr jména. Pokud postupuješ podle nás a vybral sis člověka, nemusíš klikat na následující odkaz, jen čti dál. Pokud sis vybral jinou rasu než člověka, přečti si následující článek: ZDE.

 

 

Lidé se jmenovali různě, ale obyčejní lidé (především vesničané) neměli příjmení, spíše přízviska jejich vlastností (např. Silák, Pěst, Jizva, Lakomec, Chudák, atp.)

 

Střední vrstva, tedy měšťané, již bude mít jakýsi rod, či přízvisko na základě práce (např. Mlynář, Pekař, Mistr, atp.) či přízvisko, známe z vesnice.

 

Vyšší vrstva, tedy šlechtici, budou mít pouze rodové příjmení (např.: Norestové, Gerhardi, z Růže, z Teirmu, apod.) Pozor, šlechticové už mají vyšší obtížnost přijetí!

 

Jména by neměla míti žádné anglické názvy, stejně tak předpony de, le, of, či předpony ´l a podobně.

 

 

Máš vybrané jméno? Já jsem se rozhodla hrát za vesničanku jménem Theresa Lakomá. Podle přízviska už víme, že moje postava se pravděpodobně nebude ráda dělit o peníze a jídlo. Jinak by přízvisko Lakomá nedostala. Ve hře se samozřejmě chování může časem změnit, trvá to ale dlouho, proto si zvol rozumně, jaká tvoje postava vlastně bude.

 

Jméno si samozřejmě napiš k ostatním informacím do dokumentu.

 

Jméno: Theresa Lakomá

Rasa: Člověk

Pohlaví: Žena

 

Vida, teď už máme nějakou základní představu, o čem vlastně budeme psát. Máš i tu svoji? V tom případě můžeme pokročit na výběr typu postavy.

 

 

→ Typy postav →

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Informace
Dne: 27.06.2017 02:39:32 FB 

Volba postavy

 

A přicházíme k nejhorší části ze všech. Tady už se totiž tomu čtení článků nevyhneš. Výběr postavy je totiž velice delikátní proces, který je ze všeho nejtěžší. Jaký typ postavy budu hrát? Jaké pohlaví? A co za rasu si mám vybrat? Proto tě postupně odkážu na článek o třech typech postav, za které můžeš hrát. To bude druhý krok, ve kterém si zvolíš, co vlastně budeš na Alagaesii dělat. 

 

Předtím, než tě ale pustím k výběru postavy, odkážu tě na přečtení reálií a výběr rasy. Na konci článku o reáliích budeš mít možnost vybrat si typ postavy. Takže hurá na to! 

 

VÝBĚR RASY

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Informace
Dne: 27.06.2017 02:39:23 FB 

Další pravidla

 

Já vím, já vím... Ale fakt to bez nich nejde. Takže jen v rychlosti. Chceš li si to přečíst podrobněji, najdeš to všechno postupně vypsané ZDE. Jedná se o to, co je tady zakázané a za co tě mohou vyhodit.

 

 • Marry Sue/Garry Hue - Perfektní, božská postava bez chyby. Vyvaruješ se jí tak, že svojí postavě připíšeš nějaké chyby, třeba staré zranění.
 • Křišťálová stěna - Je to pomyslná překážka mezi RPG  a reálným světem. To znamená, že tvoje postava by neměla být ovlivňována tvými náladami, životními situacemi, nebo aktuálním stavem. Tvoje postava nejsi ty.
 • Mulťáctví - Znamená to, že hraješ za více postav, než dovolují pravidla. Pamatuješ, kolik jich bylo, hmm? Připomenu ti to - tři. Maximálně tři, ani o postavu víc.
 • Perverznosti - Aneb obsah který je úvaděný jako "18+". Veřejné sexuální chování je na okamžitý ban.
 • Kyberšikana - Tohle je nehezký pojem, se kterým se tu můžeš setkat. Je to šikana, která probíhá online - osoba na někoho neustále útočí kvůli jeho textům, kvůli jeho věku... Zkrátka a dobře, nad nikým se nepovyšuj, před nikýms e neponižuj!
 • Metagaming - Neboli ovlivńování cizí postavy. Nemáš právo rozhodnout o tom, jak na tebe někdo zareaguje a stejně tak naopak. Postavu hraješ jen sám a také jen za svoji vlastní. Pamatuj, nikdy ani krok za cizí postavu!

Máš to? Chápeš to? Super. Můžeme pokračovat.

 

POKRAČOVAT

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Informace
Dne: 27.06.2017 02:39:15 FB 

Základní pravidla

 

Průvodce: Islanzadí de Eamë

 

Jsi líný číst ta kvanta textů co? Ani se ti nedivím! Je toho skutečně hodně. Já ti pomohu projít tím hlavním a pomohu ti s přípravou k registraci. Čti dál a nech se vést.

 

Co potřebuješ ve zkratce nejdřív vědět?

 • Povolené jsou maximálně tři postavy na hráče.
 • Na schválení jednoho životopisu budeš čekat déle než týden a budeš ho pravděpodobně několikrát upravovat.
 • Přihlašuj se co nejčastěji, pokud se nepřihlásíš půl roku, smažeme tě.
 • Nepotřebuješ mít nutně přečtený Odkaz dračích jezdců.

Chápeme? Skvěle. Můžeme pokračovat.

 

POKRAČOVAT

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Informace
Dne: 27.06.2017 02:39:06 FB 

Co přečíst dál...

                        Když chceš hrát Volnou postavu.

 

Bohužel, nelze hrát bez správných znalostí. Než tě pustím k registraci, zde máš seznam článků, které je potřeba přečíst než začneš hrát za volnou postavu. Pod každým článkem máš důvod, proč je článek potřeba přečíst.

 

Základní pravidla

Než začne registrace, je třeba odpovědět otázku z pravidel. Můžeš mít štěstí a dostat otázku z toho, co už jsi se dozvěděl během této krátké cesty, nicméně také můžeš mít smůlu. A pravidla stejně potřebuješ znát jako celek.

 

Jak hrát RPG

Protože každý někdy začínal. Pokud znáš jak správně hrát RPG, můžeš článek přeskočit. Pokud je ale toto tvé první textové RPG, alespoň článek prolítni ať víš, jakým stylem hrát.

 

Otázky, které bys měl zvládnout odpovědět:

 

To, co postava dělá se píše do ______ .

Mulťák je postava, která mí víc, než ___ postavy.

Jeden hráč má herně povoleny maximálně ___ postavy.

Jako perverznosti jsou označovány všechna témata ____ +.

Mezi reálným a RPG světem se klene pomyslná _______ stěna.

Člověk, který slovně útečí na ostatní hráče provozuje _________ . 

 

Dokázal jsi otázky zodpovědět? Vybrána rasa? Pohlaví? Jméno? Výborně. Můžeš pokračovat k registraci, kterou tě provede Správce říše. Otevři si bokem osnovu profilu a piš.

 

 

PŘEJÍT K REGISTRACI

 

(nezapomeň do poznámky u registrace (ostatní) uvést, že chceš hrát za Volnou postavu)

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Informace
Dne: 27.06.2017 02:39:00 FB 

Co přečíst dál...

                        Když chceš hrát za Dobrodruha.

 

Toto bude trošku složitější, dobrodruh totiž potřebuje vědět spoustu věcí, aby byl schopný přežít. Než tě pustím k registraci, zde máš seznam článků, které je potřeba přečíst. Pod každým článkem máš důvod, proč je článek potřeba přečíst.

 

Základní pravidla

Než začne registrace, je třeba odpovědět otázku z pravidel. Můžeš mít štěstí a dostat otázku z toho, co už jsi se dozvěděl během této krátké cesty, nicméně také můžeš mít smůlu. A pravidla stejně potřebuješ znát jako celek.

 

Jak hrát RPG?

Pokud chceš hrát za dobrodruha, předpokládám, že už RPG hrát umíš. Pokud si ale troufáš na tuto postavu i jako začátečník, poctivě si přečti, jak správně hrát RPG. Pamatuj, Hrdinové hrají často i sami se sebou!

 

Pravidla souboje

Pro hrdinu nejužitečnější článek - pravidla souboje s kýmkoli - se soupeřem, s nestvůrou i s obyčejným zvířetem. Zkrátka a dobře musíš vědět, jak správně někoho zabít, nebo proč někdo zabil tebe.

 

Dovednosti

Obzvlášť na hrdiny apelujeme, aby si pořádně promysleli, co všechno umí a neumí, může jim to totiž zachránit život. Schopnosti normálního hrdiny do startu nepřekračují 3, díky questům se postupně zlepšují (a rychleji než u ostatních postav).

 

 

Co sledovat, když budu Dobrodruh?

 

Vzhledem k tomu, že Dobrodruh musí být v obraze, aby věděl, kde může co dělat, doporučujeme sledovat následující články.

 

Kronika

Aby hrdina věděl, co se děje, kde je bezpečno a kde zrovna zuří válka.

 

Počasí v Alagaesii

Protože když budeš sledovat počasí, budeš mít víc možností vyhrát si s příspěvkem. Nestvůra pak může uklouznout za deště a ty tak můžeš vyhrát. Barvité příspěvky jsou pro hrdiny oceňovány.

 

RPG Vývěska

Třeba se na ní objevíte jako hledaný zločinec, nebo naopak najdete hledaného zločince. Navíc tam bývají všechny oslavy, které se ten měsíc v Alagaesii konají.

 

***

 

Questy

Poslední, co je pro hrdinu důležité (a vlastně nejdůležitější) jsou Questy. Každý hrdina zaměřený na questy musí splnit alespoň jeden quest měsíčně (nebo se ho účastnit v případě skupinových questů).

 

***

 

Otázky, na které by Dobrodruh měl umět odpovědět:

(napovídáme vždy prvním písmenkem)

 

Quest vede v_______ . 

Souboj dvou soupěřů má č_____ fáze.

To, co si postava myslí se píše do z_____ .

Mulťák je postava, která mí víc, než t__ postavy.

Období ve kterém teď hrajeme se nazývá doba t____.

Jako perverznosti jsou označovány všechna témata o___ +.

Mezi reálným a RPG světem se klene pomyslná k______ stěna. 

Postavy které v nějaké dovednosti dosáhli stupně 6 jsou zváni v_______.

 

 

Dokázal jsi otázky zodpovědět? Vybrána rasa? Pohlaví? Jméno? Výborně. Můžeš pokračovat k registraci, kterou tě provede Správce říše. Otevři si bokem osnovu profilu a piš.

 

 

PŘEJÍT K REGISTRACI

 

(nezapomeň do poznámky u registrace uvést, že chceš hrát za Dobrodruha)

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Aktuality
Dne: 27.06.2017 02:38:41 FBPoslední aktualizace: 13.01.2012

 

Jste na Alagaesia.aspone.cz nováčky? Nevadí, zde máte návod jak se v ní orientovat :)

 

Osnova:

1, Hlavní stránka

2, Registrace

3, Vyplňte formulář

4, Profil

5, Přihlášení

6, První kroky

7, Hra

8, Chaty

9, Poslední triky

 


1, Hlavní stránka

Když si najedete na adresu http://alagaesia.aspone.cz ukáže se vám Hlavní stránka:

TIP: Obrázek si zvětšíte kliknutím!

 


2, Registrace

Jako další krok musíte kliknout na tlačítko "Registrace". To můžete naleznout níže na stránce:

 


3, Vyplňte formulář

 → 

-Odešlete a klikněte na "Další" Před Vámi se objeví tabulka vyžadující doplnění části pravidel. Jak už je tam psáno, je to kontrola toho, jestli jste četli pravidla.

 → 

 


4, Profil

Jakmile kliknete na tlačítko "Další", budete přesměrování na formulář k vytvoření životopisu:

Nejprve musíte vybrat svoji Rasu a své pohlaví:

Dále musíte vymyslet svůj profil. K tomu vám slouží položka "Tvorba profilu": Poté klepněte na tlačítko dokončit.

 → 

Po zkontrolování profilu vám přijde e-mail, že vaše postava byla schválena.

 


5, Přihlášení

Zadejte ty údaje, které jste zadávali při registraci:

Po přihlášení se vám opět ukáže hlavní stránka a pár rubrik navíc: Alagaesia, Chaty a Odkazy.

 


6, První kroky

Osobní menu: Nastavení/Poslat holuba/Moje pošta

Nastavení

Nastavení vám slouží k zobrazení základních informací o vašem účtu a k jejich úpravě. 

Poslat holuba

Chcete si s někým psát tak, aby to nebylo všem na očích? Pošlete mu Poštovního holuba!

Poštovní holub je vlastně posílání zprávy, žádného opeřence opravdu krmit nemusíte :)

Moje pošta

Pokud si chcete přečíst staré zprávy které jste již odeslali, nebo které vám přišly, tak přesně tato položka k tomu slouží.

 

Teď si položme otázku:

"Jak poznám, že mi přišla nová zpráva, aniž bych pokaždé musel klikat na položku "Moje zprávy"?"

Nemusíte se bát, že by jste nějákou zprávu nezaznamenali. Pokud vám přijde nová zpráva, v levém rohu se vám ukáže velkými písmeny NEWS/POŠTA/ZPRÁVA (dle Skinu [viz. níže])

 

"A co je to vlastně "Skin"?"

Je to vzhled Alagaesie, jaký si vyberete. Celkově máme 7 skinů, + možnost "Neměnit skin":

     Klasik                                 Neměnit Skin                                                 

Modrý

Draci

Skin by Eleanor Da Artery

Skin by Islanzadí de Eamë

Stará rasa

Hráči

Morcë

Ciru

Pokud si chcete skin nastavit, stačí najet do položky Nastavení, kde je napsáno Vzhled: Skin a za tím máte nabídku skinů:


7. Hra

Jak hrát?

Jako na většině RPG blogů (ano, i když je toto web, stále provozujeme RPG hraní jako hry na blog.cz), i zde hrajeme pomocí blueboard knih. Pokud někdo má s RPG již zkušenosti, ví jak na hru a můžete tento krok přeskočit. Pokud ne, čtěte dál...

Nejprve je potřeba si otevřít nějáké místo v sekci "Alagaesia". Jako příklad použijeme Du Weldenvarden, kde se hraje prakticky nejčastěji.

Zobrazí se vám seznam obecných místností → místnosti kde můžete hrát všichni. V domech smějí hrát jen jejich majitelé, popř. Návštěvy. Otevřete si místnost "Ellesméra", což je podle knihy hlavní město Elfů.

Po kliknutí na Ellesméru se Vám otevře blueboard kniha, ve které budou starší příspěvky.

Pokud chcete na příspěvek reagovat, klikněte na tlačítko "odpovědět". Je to pro větší přehlednost a pohodlnější hru.

 


8.Chaty

Možná jste si všimli, že se v menu nachází rubrika "Chaty". Nejde o žádné chatovací místnosti, pouze o místnosti, které se netýkají hry. Nejpoužívanější je tzv. "Společenská místnost". Na jiných RPG ji můžete vidět pod názvem "nonRPG". A vlastně plní úplně stejný účel.

 


9. Poslední triky

První z posledních vychytávek, které vám web nabízí a o kterých se zmíním, je Osobní lišta, o které jsem se zmínila již v bodu "Nastavení".

Pokud kliknete na možnost "Nastavení osobní lišty", zobrazí se vám malý formulář, který jednoduše vyplníte.

Lištu si smíte umístit tam, kde vám to bude vyhovovat. V závěru to bude vypadat takto:

 

Druhá a prozatím poslední vychytávka, se kterou vás seznámím je Správa osobního hesla. Princip je jednoduchý. Stačí si pamatovat jedno přihlašovací jméno, jedno heslo a můžete se bez dalších starostí pohybovat mezi postavami.

V nastavení si otevřete možnost "Klikněte pro správu hlavních hesel". Vyskočí vám takováto tabulka.

Po vyplnění klikněte na "Vytvořit". Před vámi se oběví následující volby:

Ihned po kliknutí po vás tato vychytávka bude chtít zadat hesla vašich postav. Jde pouze o ověření majitele, protože vaši postavu by mezi ty své mohl vybrat kdokoli. Je to taková pojistka, proto důrazně připomínáme, aby jste Nikomu své heslo Neříkali!

Teď už nezbývá než se odhlásit a znovu přihlásit, ovšem s tím rozdílem, že tentokráte zadáte jméno a heslo, které jste si zvolili při registraci.

Dále musíte vybrat postavu, na kterou se chcete přihlásit. Před vámi vyskočí seznam vašich postav, které vlatsníte. Nezapomeňte, že 3 postavy je maximum.

A pokud se budete chtít "přehlásit" na jinou postavu, stačí kliknout na ikonku, která se za vašim jménem zobrazí. Po kliknutí na ni se vám zobrazí seznam postav jako při přihlášení.

Doufám, že vám nápověda alespoň trošku pomohla v prvních krocích. Na další příjdete časem sami. A jste to i Vy, kdo ovlivní další hru Alagaesie. Nezapomínejte, že Christopher Paoliny tu není. Vy jste její tvůrci a je jen na vás, jak bude hra pokračovat.

 

Nyní povstaňte a ukažte všem, že jste tady!


- Autor webu: Správce říše - Autor skinu: Morcelwen Poicë