TOPlist

Napsal: Aireen | Kategorie: Questy
Dne: 23.04.2018 18:17:04 FBMechanický quest - 5. část

 

Příběh: Na Yosenu jsi v tuto chvíli už měsíc. Poznal jsi pár lidí, některé už možná můžeš považovat za své přátele. Všichni tvoji známí již slyšeli tvůj příběh o tom, kde ses narodil, jaká je nebo byla tvoje rodina, jaké bylo tvé dětství a jaký je tvůj sen. Tvůj život je v pořádku.

 

Úkol: Jaký byl tvůj spoluhráč? Víš jaké měl postavení? Z jaké rodiny pochází? Zdali žije ve městě nebo cestuje za dobrodružstvím?

A co ty? V jaké rodině se tvoje postava narodila? Byla to vesnice, město, lesy, poušť… Začni psát svoji historii právě odtud. Kdo jsou tví rodiče, kde žijí, čím se živí? Máš sourozence? Jaké bylo tvoje dětství?

Speciální případ nastává, pokud hraješ za druida -> najdi hráče Rey/Gormal, případně admina dřív než začneš psát svoji historii.

 

Zadané úkoly:

  • Hrej alespoň se třemi různými spoluhráči.
  • Zjisti alespoň od jednoho z nich herně jeho postavení, něco o jeho rodině a historii.
  • Alespoň jednou herně popovídej historii tvé postavy.
  • Otevři si svůj životopis a informace, které jsi herně dal svým spoluhráčům přepiš do historie postavy. Zkus tomu dát nějakou formu a udělej z toho vyprávění, které bude mít alespoň 5 řádků.

Pokud si nejsi jistý, zda jsi příspěvek napsal správně, napiš někomu z admin teamu nebo alagaesijské rady, seznam nalezneš ZDE. Máš splněno? Tím pádem pokračuj. 

 

Pokračovat ve tvé cestě Yosenem.

 

Zpět

 


- Autor webu: Správce říše - Autor skinu: Morcelwen Poicë