TOPlist

(Liška)

Napsal: Aireen | Kategorie: Mazlíci - Žena
Dne: 21.01.2013 04:14:53 FB 

Jméno: záleží na majiteli, doteď divoká

Druh: sněžná liška

Věk: 2 roky

 

Podoba a povaha

Nádherný huňatý bílý kožíšek, roztomilý výraz ve zvířecí tváři. Jediná nebílá část je černý čumáček a očíčka. Jednoduše, pokud uvítáte krásné roztomilé zvířátko, tohle vypadá jako ideální volba. Pozor, pouze vypadá. Přestože to tak na první pohled nemusí vypadat, má to zuby a kouše to. Doteď liška žila jen divoce. Přesto, vzhledem k tomu že pochází z krajů severních, kde se nejblíže nachází jen elfové, k dvounohým bytostem vyloženě odpor nemá. Za svůj život jich moc nepotkala a pokud už se stalo, tak jí nic neudělali, takže není důvod proč se bát, ne? Elfové by si s ní jistě jednoduše poradili, jakožto tvorové s vrozenou láskou k přírodě. Pokud si někdo získá její důvěru, dost možná se stane právě tou roztomilou lištičkou, na kterou vypadá. Přestože už je jí tolik, vlastní potomky ještě neměla, taže je otázkou, jak se bude snášet s jinými zvířaty nebo dětmi... Ale když už nic jiného, osobu zájmu dokáže zahrnout láskou. V případě ohrožení to není žádný strašpytel, dokáže výhrůžně vycenit zuby a zavrčet, aby bylo naprosto zřejmé, že přes ni nikdo jednat neprojde.

 

Schopnosti a vlastnosti

Boj - jednoduše, není to žádný domácí mazlíček, ale docela divoká liška. Lovit umí, porvat se taky umí. Naštěstí takových příležitostí nebylo až tak moc, takže byste museli chvíli hledat, aby jste v hustém kožichu našli nějakou tu jizvu po boji.

 

Cena:

Pro lidi málo užitečná, protože je divoká. Na kožíšek by ji jistě koupi kde kdo, ale to myslím není to, co jste chtěli vědět.

 

 


- Autor webu: Správce říše - Autor skinu: Morcelwen Poicë