TOPlist

Uthon Udatný

Začátečník 457 Mistr

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Lidé - Muž
Dne: 13.01.2020 19:37:41 FBVýsledek obrázku pro animovany rytir

Jméno: Uthon Udatný

Typ postavy: mechanická

Rasa: člověk

Pohlaví: muž

Věk: 14 let

 

Vzhled

Uthon Udatný má zrzavé vlasy česané na jeho pravou stranu (ovšem často je má učesané tak jak mu je učeše vítr). Dále má Uthon pruzračně modré oči a zarostlé světle hnědé obočí.Co se postavy týče, Uthon není moc vysoký ale na druhou stranu je velmi svalnatý.Celkově Uthon je velmi mrštný a zručný bojovník.

Uthon Udatný pochází celkem ze slušné rodiny(více v historii) takže jeho oblékání není příšerné-většinou maskovaný ale zdobeně zelený kabátec a nějaké (většinou také zelené)kalhoty(ovšem Uthon toto oblečení většinou potrhá a umaže když si hraje s bratrem o tom ale později)

 

Povaha

Uthon je velmi přátelský a laskavý chlapec dokáže se spřátelit v podstatě s kýmkoliv. Dále je Uthon pracovitý a skromný. Uthon je velmi upovýdaný, což ho často přivede do problémů. Uthon je taky velký vtipálek, ovšem i jeho občas trochu nemístné vtipy ho přivedou do maléru (např. zavtipkuje o něčem nebo o někom když se to nehodí a tím se může strhnout i menší šarvátka). Uthon má i špatné vlastnosti jako například že nemá pevné nervy a žádnou, ale opravdu žádnou trpělivost a dokáže pěkně vybuchnout, což se ale občas při boji hodí ne?

 

Historie

Uthon se narodil v Surdě, kde žije ve svém domě společně s otcem,matkou a s jeho mladší sestrou Katrinou (10 let) a mladším bratrem Willem (12 už skoro 13 let). Jeho otec má vysoké postavení v čele Vardenů a jeho matka je v podstatě taková žena v domácnosti. Uthon má už od malička takový bojový výcvik za prvé se neustále rval s bratrem, pěstmi a nebo dřevěnými meči, takže s mečem to umí a za druhé otec mu zařídil bojového mistra na tréninky šermu. Uthon doposud žil zcela obyčejný život mladého kluka, ale teď nadešla chvíle aby šel ve šlépějích svého otce. Uthon nastupuje do výcviku Vardenské armády.

 

Čas:   Ne
Stádium:   Dospělá
Typ postavy:   Mechanická postava
Plat:   X

 


- Autor webu: Správce říše - Autor skinu: Morcelwen Poicë