TOPlist

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 24.10.2012 02:25:15 FBJak už název vypovídá, jedná se o soutěž kreslící. :) Ovšem pozor, nastane jedna drobná změna. pro více bodů budete moci k obrázku napsat příběh!

Nuže tedy...

 

Znovu se chopte tužek, pastelek, fixů, tuší či čehokoli jiného a nakreslete to, co milujete. Opět máme více kategorií, ze kterých si můžete vybrat. ;)

 


Kategorie A

Real life

Myslím, že je jasné, co do této kategorie patří. Něco, co milujete ve skutečném životě. Mazlíček, rodina, kamarád, partner, věc, hračka, cokoli, fantazii se meze nekladou. Co se týče příběhu, je jedno, jak ho pojmete. Napište jak jste se k dotyčnému, či dotyčné dostali, co na nich máte rádi, prostě cokoli.

Body: 400


dddddddddddd


Kategorie B

Home RPG

Jednoduchá kategorie, nakreslete a popište, co milujete na našem Alagaesijském RPG. A možná, že když nakreslíte a napíšete, že "Miluji Islanzadí de Eamë za to, jakou je úžasnou královnou...!", Máte šanci na nějaký ten bodík navíc. :D:D Samozřejmě, volba tématu je na vás.

Body: 300


dddddddddddd


Kategorie C

Alien RPG

Další jednoduchá kategorie. Prostě nakreslete a napiště, co milujete na jakémkoli jiném RPG, než je Alagaesie. Zároveň by bylo záhodno napsat web tohoto RPG, abychom se i my mohli pokochat vaší láskou. ;)

Body: 200


dddddddddddd


Kategorie D

Whatever

Poslední a nejjednodušší kategorie. Sem můžete kreslit a psát cokoli vás napadne, ovšem musí se to stále držet tématu lásky. Vymyslete vyprávění a doplňte jej ilustracemi, nebo vytáhněte starý vámi nakreslený obrázek a pošlete jej. Sem prostě patřá vše, co do jiných kategorií zařadit nelze.

Body: 100


 

• Jsou texty k obrázkům povinné?

Pokud chcete plný počet bodů, pak by to bylo příhodné.

 

• Jsou uvedené body nejvyšší možná získaná hodnota?

Ne, pokud se budou vaše výtvory líbit, je možné získat i více bodů.

 

• Kolik obrázků lze poslat?

Od každé kategorie 1.

 

Začátek: 14.6.2012 00:00

Konec: 31.8.2012 23:59

 

♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠

 

Odpovědi:

 

Jméno Kategorie Body Odkaz
Aida Laviar  A  400 + 10  ?????
Allison  A  400 + 10  ?????
Firian Hjaavin  A,B,C,D  1000 + 10  ?????
Galvathar  A  200 + 10  ?????
Ireth  A  400 + 10  ?????

 


- Autor webu: Správce říše - Autor skinu: Morcelwen Poicë