TOPlist

Bran (Kříženec)

Začátečník 0 Mistr

Napsal: Aireen | Kategorie: Jiní tvorové - Muž
Dne: 12.06.2012 20:08:35 FB-V REKONSTRUKCI-

Bran

 

 

Jméno: Bran Aldëon, ale občas se představí jako Havran.
Druh: Má v sobě krev Elfa, Člověka, ale i Šrrgn.
Datum narození: Když kvetly sněženky.
Věk: Přibližně 15 let, ale on sám svůj věk už nepočítá.

Povolání: Učil se na Asasina, ale nyní to je jen obyčejný zloděj.

Jazyk: Ovládá lidský jazyk, ale ne moc dobře. Samozřejmě ovládá svůj rodný jazyk, kterým mluví lidé ze země, kde se narodil.

Místo, kde se nachází: Daleko na východě.

Strana: Zachovává neutralitu.

Motto: "Bolest nás neničí, ale posiluje."

Podoba: Je to malý desetiletý kluk. Jediné co je na něm rozdílného je, že má elfské uši a občas se mu povede vykouzlit oheň, ale to jen zřídka. Ale jinak to je obyčejný kluk. Má krátké kaštanově hnědé vlasy a zelené oči, které ukazují jeho pocity a občas to vypadá, že je příliš smutný a proto mu říkají "Smutný havran". Povahově je různý, ale je spíš veselý a zvědavý i když se tváří smutně. Jedna věc, kterou zdědil po matce je, že umí komunikovat myšlenkami a občas se mu podaří vykouzlit malý plamínek. Když se mu někdo dostane do mysli, tak uslyší klidnou melodii, která zní jako ukolébavka. Někdy se může zdát, že je příliš opatrný a když potká elfa, tak se dá automaticky na ústup. Jenže když vidí spor dvou elfů, tak se mu vrátí odvaha a zvědavě je pozoruje.

 

Historie: Narodil se mimo Alagaesii. Jeho otec byl kouzelník, ale jen matka byla víjmečná, protože se uměla proměnit v Šrrga. Když bylo Branovi čtyři roky tak ho matka učila o Alagaesii a otec ho o elfech a jejich způsobech. Bran byl však zvědavý, a tak se v sedmi letech naučil od jednoho muže číst. Jen co uměl něco přečíst, tak se vloupal do knihovny a chtěl si přečíst knihu s kouzly. Jenže ho přistihl otec a Bran si stačil zapamatovat jen jedno kouzlo, které však použít neuměl. V jeho osmi letech napadli město a on a jeho matka jediní přežili a uprchli. Jeho otec zemřel když bránil město. Pak si jen pamatuje jak stojí před domkem v Carvahallu. Lidé co v něm žili se ho neochotně ujali, ale snažili se ho nějak vypudit. Bran tedy trávil věršinu času venku, ale všichni se mu vyhýbali. Když mu bylo děvět let, tak to v Carvahallu nevydržel a utekl. Utíkal směrem k lesů Du Weldenvarden, kde doufal, že nalezne matku a když ne matku tak aspoň tetu, která tam žila. Cestou do lesů se mu povedlo ukrást pon&´ka. Když už byl u lesů, tak oslavil své desáté narozeniny. V Du Weldenvarden potkal dva elfy, kteří se o něčem dohadovali. Bran se zájmem pozoroval jejich spor. Nakonec ho jejich hádka přestala bavit, a tak vyrazil do Osilonu a pak rovnou do Kirtanu.

Ze hry: V lesích potkal Daergha, který mu řekl o smrti matky. To ho zdrtilo a on za ní dlouho truchlil. Tušil sice, že je nejspíše mrtvá, ale nechtěl tomu věřit. Daergh mu nabídl matčiny vzpomínky, ale on je odmítl- prozatím. Pak se potkal i s dvěma dívkami, které náhodou potkal a jedna mu koupila pivo. Když se druhý den probudil tak mu bylo špatně a ještě k tomu potkal elfku, která měla zajímavé jméno, ale moc si ho nezapamatoval. Po nějakém čase narazil na Ireth, které napomohla k tomu, že jeho matka zemřela. Neměl jí rád, ale byla to jeho teta, i když nevlastní. V Du Werdenvarden potkal ještě několik elfů či lidí, ale nejzajímavější byla jezdkyně s dráčetem. Obě byli utrápené a on nevěděl proč, a tak je po chvíli opustil, aby na něj ta mizerná nálada nepřelezla. Bran začal hledat Daergha, kterého nalezl v lese nedaleko jeskyně, kde žili dva draci. Jeden drak se jmenoval Raznë a nejdříve nechtěl, aby s nimi Bran byl, ale Daergh ho přemluvil a Bran chvíli žil s nimi v jeskyni. Před nedávnem se seznámil s kočkodlakem, který mu dal luk a Bran byl za něj rád a slíbil si, že mu taky jednou něco dá- až ho ovšem potká. Po kočkodlakovi se seznámil s dívkou, která byla asi stejně stará jako on a ta mu dala přívěšek na ukládání energie a on jí pošeptal slova, která pak pošeptala Cukovi do ucha a on jí nechal ať si na něj sedne a sveze se. Dívka z toho byla nadšená, ale musela zase odejít. Uměla se měnit v sovu což se Branovi líbilo a připadalo mu to zvláštní. Když se vracel do jeskyně, tak narazil na elfa, který si s ním začal povídat a Bran ho nevědomky rozzlobil v průběhu rozhovoru. Ovšem elf se brzy uklidnil a začal si s ním normálně povídat. Najednou mu však nabídl, že bude jeho Erbithil a Bran to přijal. Naučil ho jednoduché kouzlo se zapálením ohně, které mu moc nešlo, ale díky pomoci elfa mu to začalo jít i když občas oheň neovládne. Elf se jmenoval Lovtvord a řekl mu, že zakládá skupinu kouzelníků proti králi a zeptal se Brana jestli by se nechtěl přidat. Bran to chvíli zvažoval a pak si vzpomněl na matku, tetu a Daergha. Vzpoměl si jak mu vyprávěl o válce v lesích a jak lesy hořeli a živočichové, elfové i lidé umírali. A tak souhlasil, že se k němu přidá i když ho bude třeba jen doprovázet a trochu se učit kouzlení a někdy i střílení z luku, který dostal. Odešel s elfem do Cerisu, kde dostal od elfa nějaké peníze ať si něco koupí a on si koupil plášť, který  mu vždy bude a k němu byla i spona v podobě lísku.

 

Rodina:

matka Jenny

Velmi krásná žena, která měla velmi těžký život. Její matka jí totiž, podle Jenny, proměnila v Šrrgna a v této podobě vydržela několik dní. Když jí matka takto obdařila, tak se Jenny podařilo jen tak tak uniknout z jejich hořícího domu, kde zemřeli oba její rodiče. I po jejich smrti to neměla lehké a jediný světlí moment pro ní byl narození syna. Pak následuje setkání se Simonem a později s Daerghem. Pro záchranu toho posledního muže zemřela a svého syna už nespatřila a Bran ani neví, kde je pochována.

Bývala skutečně krásná, ale i nebezpečná. Ne jen že se uměla měnit na Šrrga, ale ovládala magii. Dokonce i meč se jí stal občas užitečný. Jenže více používala magii.

 

otec Simon

Tajemný elfský kouzelník ze vzdálené země. Velmi miloval svou ženu Jenny, i když jejich svatba byla předem dohodnutá. Jenže skrýval mnoho tajemství. Měl velmi jasné modré oči a tmavé vlasy, ale jako všichni elfové i on byl vysoký.  Nikdy nikomu neřekl svůj věk, ani kdo byla jeho matka nebo proč jeho otec po jeho svatbě s Jenny zmizel. Simon zemřel v boji, nebo aspoň tak to Branovi řekla matka.

 

Teta Ireth

Elfka, která žije v Alagaesii a jedna z mála jeho rodiny, která žije. Ona a Jenny byli jako sestry, ale ne pokrevní. Právě Ireth díky jednomu ze svých temných záchvatů napomohla k smrti Jenny. Bran se jí snažil pomoct, ale ona o to nestála. Tehdy jí viděl poprvé a naposled.

 

Majetek: čutora, Cuk (poník), oblečení, kresba otce, poslední vzpomínka na matku, luk s toulcem a šípy, přívěšek na ukládání energie, plášť a spona, havran Hektor

 

Můžete znát jako: Meldon, Älfakyn (ti starší)

 

-V REKONSTRUKCI -

 

 

 

Mazlíček

 

 

Jméno: Hektor

Druh: Havran

Pohlaví: Samec 

Věk: Mláďátko

 

Popis: Je to poměrně velký havran, ale ne, že by byl nějak moc velký, ale je asi takový průměr mezi havrany. Jeho peří je krásně černé a oči má jako korálky a mají stejnou barvu jako peří. Jeho zobák je rovněž černý a u hlavy ho pokrývají jemná peříčka. Měl poraněné křídlo, a tak trochu nemotorně lítá, ale podle všeho to byl dobrý letec což je u něj vidět, ale přistání mu nejde. Často vykřikuje jméno Hektor a tím otravuje Brana a ty kteří jsou zrovna s ním. Hektor má rád chleba, který často dostává. Když se děje něco, co se mu nelíbí, tak ďobne Brana na tvář, ale jen na straně, kde se něco děje.

 

Schopnosti: Umí vykřikovat slovo Hektor a také často upozorňuje Brana před něčím, co se mu nelíbí

 

 

 

Čas:   Ne
Stádium:   Dítě
Typ postavy:   Volná postava
Plat:   1 zlatý

 


- Autor webu: Správce říše - Autor skinu: Morcelwen Poicë