TOPlist

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 02.09.2017 22:18:57 FB 

Soutěžíme!

 

Soutěže? Soutěže! A proč soutěžit? Abychom vyhráli! A proč vyhrávat? Abychom měli body, přece! A co s body? Zakoupit některou z RPG výhod!

Níže naleznete seznam právě probíhajících soutěží, něco málo o výhodách, které si můžete za vyhrané bodíky koupit, a především bodovou tabulku, v níž zjistíte, kolik bodů už máte na "kontě".

 

***

 

Právě probíhající soutěže

 

*momentálně neprobíhají žádné soutěže*

 

***

 

Příběh bez konce

Návrat královny

Vánoční soutěž

↑↑↑ (čeká na vyhodnocení)

 

 

Stálé: 

Chytni hlášku

Zachraňte Alagaesii

 

 

***

Bodová tabulka

***

RPG výhody

***

Pravidla soutěží

 

Napsal: Aireen | Kategorie: Soutěže
Dne: 27.04.2018 22:49:41 FB 

Jméno: Body:

Aireen

1972
Annelen 500
Arkael 1050
Arkeon 1100
Armin 950

Arwina Greensleeves

3750
Arya Ildrid 1873

Azkaal Uniarë

1425
Brom Meÿstrom 1235
Calimë Maria Sireona 2877
Deynor 1450
Elva Indil 1140
Enni Krásnoočko 0
Eragon Stínovrah 575

Idaron

6762

Islanzadí de Eamë

0
Jeod 4594
June 1250
Kali 900
Meldon Eronámo Eruner 1580
Mirimë Nessa 1895
Nasuada 110
Nixie 2410
Reehime 550
Rey 1475
Rhunön 1800
Spellius 1000
Vragga 1800
Wran 1625
Yawën Blödhkweykva 2000

 

Poslední aktualizace: 25. 12. 2017

 

Postavy které nejsou zaregistrované zde své jméno nenaleznou (tzn. Draci a mazlíčci).

Seznam bude pravidelně aktualizován, podle přijatých bodů. Pokud ještě nemáte žádné body, své jméno zde nenajdete.

A pokud vám zde svoje jméno chybí a nějaké body už jste získali, pište do SP adminům (Správce říše, Elva Aiglow, Arya Ildrid, Arwina Greensleevers, Islanzadí de Eamë) nebo redaktorům (Sedrik, Lwineah, Aireen)

Pokud končíte s postavou, je možné body přesunout k jiné postavě.

Napsal: Aireen | Kategorie: Soutěže
Dne: 30.12.2017 23:56:22 FBRPG výhody za Body

 

Pokud jsi nasbíral během svého života na Alagaesii nějaké body třeba za soutěže, questy či další aktivity, jistě tě zajímá, co s nimi můžeš všechno udělat. Pokud tě výhody nezaujaly, je dobré si body sbírat a nechávat do budoucna, protože jednou za čas se tento seznam rozšíří o další položky. V současné době jsou k dispozici výhody níže napsané. Pokud bys nerozuměl tomu, co výhoda znamená, nebo by sis naopak nějakou výhodu chtěl zakoupit, piš do holubí pošty Islanzadí de Eamë.

 

 

Věci za které si můžete proměnit své body:

 

1.  Elixír mládí  300 bodů
2.  Koupě soukromého NPC  500 bodů
3.  Obživení postavy (z Archivu)  1000 bodů 
4.  Jedna postava navíc    3000 bodů
5.  Jedno místo na postavu navíc (+ postava)  5000 bodů

 

Poznámky:

 

Elixír mládí: při používání času... pokud vám postava příliš věkově pokročila, můžete si ji vrátit.

 

Soukromé NPC: je to blízká osoba nějaké vaší postavy. Ku příkladu člen rodiny, kamarád... Funkuje to de facto podobně jako mazlíček, NPC je nutně spjatý s některou postavou a bude mít taktéž krátký životopis (kategorie NPC). Na rozdíl od mazlíčka je NPC případně schopné hrát samostatně. Nevztahují se na ně žádná ekonomická pravidla, jejich existence závisí na postavě (pokud postava umře, NPC jde s ní)

Ti kteří už teď hrají s nějakým takovým NPC, může to tak zůstat, ale žádný další případ nebude povolen bez koupě této výhody.

 

Postavy navíc: Každý hráč má v základu trvalé právo mít 3 postavy. Výhoda 5 přidává další 'trvalé právo' k základním třem. Výhoda 4 potom znamená možnost si vytvoři další postavu, ale pokud ji necháte umřít, nemůžete si místo ní vytvořit jinou. Není stanoveno maximum pro počet postav.

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 01.05.2017 00:20:10 FB*Sedíš u ohniště s prapodivnou skupinou. Je to směs elfů, trpaslíků a lidí. Jedna lidská dívka vstane a s úsměvem prohlásí:*

 

Kdysi dávno mi můj dědeček vyprávěl příběh, chcete ho říct? 

 

*Všichni v dobrém rozmaru přikývnou a tak dívka sáhne do brašny a vytáhne knihu, kde nalistuje stránku s určitým obrázkem. Ukáže se, že žena ovládá nějakou základní magii, protože vždy, když mávne rukou nad stránkou, obrázek se změní.*

 

 


 

A teď je to na vás, mí drazí vypravěči. Dokončete příběh. V sázce je rozmezí 100 - 1000 bodů. Za co dostanete 100? Za účast. Za co dostanete 1000? Když mě příběh rozbrečí/rozesměje/zděsí... Zkrátka když budu mít silnou emoční reakci. A cokoli mezi tím už nechám čistě svému nejlepšímu svědomí.

 

Do kdy máte čas? 

10. května je takové hezké kulaté číslo, tak to nechme do té doby. Každopádně první tři s nějakou solidní prací (tedy bodový zisk nad 600 bodů) získají bodový bonus 100 bodů. 

 

Pravidla a omezení?

Nejsou! Ani věková, ani citová, tedy můžete popsat cokoli od trýznivého mučení, přes erotický podtext až po cestování vesmírem. Čím více se do tématu ponoříte, tím více bodů dostanete. Vulgarita je taktéž povolena, nicméně pamatujte na reálie přiběhu.  Posílejte na: souteze@alagaesia.cz

 

Těším se na vaše výtvory! 

Islanzadí de Eamë

Napsal: Aireen | Kategorie: Soutěže
Dne: 28.01.2017 16:13:30 FBVánoční soutěž

 
Dlouho očekávaná soutěž je konečně tady! *fanfáry* Tedy vážení a milí. Poslyšte, co jsem si pro vás letos připravila…
 
*Kočár tě přiveze k monumentálnímu sídlu. Je velké. Opravdu velké. Sluha otevře dveře a rukou pokyne k velké bráně, hlavnímu vstupu do zámku. Projdeš mezi dvojicí kamenných soch, které stáží vchod a vejdeš. Hned první dojem je famózní. Vstupní chodba je sama o sobě majestátní místnost. Pohotový sluha ti odebere plášť. Projdeš halou a velkými dveřmi přímo rovně vejdeš do hlavního sálu, kde je již shromážděná vážená společnost…*
 
Vítejte! *Rozezní se hlas sálem. Všichni utichnou a pozvednou zrak k muži který stojí na galerii.* Vítejte na letošním Vánočním plesu. Ale! *Významně pozvedne prst* Tentorkát to nebude jen tak obyčejný ples. Je tu pro vás připravena soutěž. Ano, tady v tomto velkém zámku. *Rozhodí kolem sebe rukama a na tváři se mu objeví poněkud tajemný výraz.* V různých částech zámku jsou rozmístěné speciální předměty - dračí šupiny. Nebojte, žádného draka jsme nezabili. Šupiny jsou již dlouho součást pokladu rodu Aleonů, kteří již odnepaměti vlastní toto sídlo. Vašim úkolem je tyto šupiny najít a sbírat. Králem či Královnou Vánočního plesu se stane ten, kdo nasbírá nejvíc šupin. Čeká ho bohatá odměna v podobě bodů a překrásná korunka jako trofej. A to není všechno. V místnostech kromě šupin můžete najít také jiné vzácné předměty. Nechte se překvapit!
Nemyslete si ovšem, že to bude nějaké jednoduché. Zámek má přes sto různých místností. A ne všechny dveře jsou odemčené. *Znovu ten tajemný, nyní i trochu ďábelský výraz.*
Nechť tedy hra započne! Uvidíme se 30.12. 2016 na slavnostním plese, který ukončí tuto soutěž. Zde budou vyhlášeni vítězové. Bavte se! *Ukončil muž svou řeč a zmizel všem přihlížejícím z očí.*
 
 
A nyní trochu podrobností k následující, ne dvakrát jednoduché soutěži. První část zámku, je zpřístupněna od 5.11. 2016 zde. Potom každý další týden se zámek trochu změní - někde se odemknou, nebo naopak zamknou nějaké ty dveře… časem se tedy docela výrazně rozroste...
Pokud najdete místnost s dračí šupinou, nezapomeňte se do knihy zapsat, jinak se nikdo nedozví, že jste něco našli. Kromě místností s šupinou se tam nachází i místnosti se speciálními odměnami, které je možné získat jen jednou - tedy jen první zapsaný odměnu získá. (Pokud se vám odměna nehodí, zapisovat se samozřejmě nemusíte. Třeba ji bude chtít někdo jiný!) A aby toho nebylo málo, některé části jsou na klíč, který získáte v jiných částech zámku.
 
 
 
 
Všechny odměny budou sečteny a zapsány až 30.12.
 
S pozdravem
Aireen
 
Edit: Aireenka se omlouvá za svou značně nevhodnou nepřítomnost v čase vyhodnocení, ale má teplotu a není jí vůbec dobře... Spraví to jak nejdřív to půjde...
 
Spravení trvalo trochu dýl než si představovala... velice se omlouvá.
 
 

Vyhlášení

 

A vyhlášení velké vánoční soutěže je tady! *Znovu ty fanfáry. Znovu ten pochybný muž na galerii* Vedli jste si dobře. *Nezapomněl poznamenat* A teď tedy již k výsledkům *Významně pozvedl svitek a… rozroloval ho… papír byl tak dlouhý, že z galerie dosáhl skoro až k zemi v přízemí. Muž si ještě významněji odkašlal* Nuže… Vítěze se všemi nasbíranými šupinami máme hned 3. Vše jsme přehledně zapsali do tabulky, račte se podívat...

 

 

Nasbírané šupiny

Získané body

1. Deynor

25

1250

1. Idaron

25

1250 + 500

1. June

25

1250

2. Jeod

20

1000

3. Mirimë

16

800

4. Arjev

14

700

5. Armin

13

650

6. Rhunön

12

600

7. Ireth

10

500

7. Annelen

10

500

8. Atanvarnë

9

450

9. Meldon

8

400

10. Islanzadí

5

250

10. Kali

5

250

11. Rey

1

50

11. Arkael

1

50

 

Korunka pro vítěze je ovšem jen jedna. Takže… *trochu se zamyslí* si vítězové jistý klenot roztřetí, nebo vytvoříme rozstřel.

 

Co se týče dalších odměn, zde je seznam:

June: šaty služebné, šaty šlechtišny, medailonek, měsíční slza, záhadný klíč, kůň

Idaron: láhev Faelnirvu, meč, exotický stromek, spona do vlasů, měsíční slza/vejce dračíka

Deynor: sokol, truhla s penězi

Jeod: stříbrné lžičky, vejce dračíka

Arjëv: kotě

 

Prosím tedy uvedené výherce aby si vybrali, ke kterým postavám to budou chtít rozřadit (pište Aireen do pošty)

 

Dále Tajný salonek:

prosíme všechny, kteří se dostali až tam, aby někomu věnovali svůj druhý dárek, teprve poté zjistíte, co je uvnitř ;)

 

Pozn.: Profily mazlíčků postupně vytvořím

 
 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 26.06.2016 23:28:59 FB 

Buď hrdina i na druhé straně barikády!

 

Přátelé, kamarádi...

Nadpis sice zní vznešeně, ale jde o poměrně vážnou věc. Jde o to, že doba, kterou má náš druhý domov zaplacenou, se chýlí ke konci, konkrétně 25.6. 

Tedy si dovoluji poprvé v historii vyhlásit akci "zachraňte alagaesii". Každý kdo tu hraje a má to tu rád jistě pomůže stejně rád.

 

O co jde?

Ve zkratce, potřebujeme zaplatit hosting. Není to nějak extrémě vysoká částka, ale zase není úplně malá, jedá se o necelé dva tisíce, přičemž reklamy na alagaesii vydělaly čtvrtinu. 

 

Jak můžu pomoct? 

je to jednoduché, zkrátka pokud na účtu najdete peníze, které by vám nechyběly, budeme rádi za každou pomoc. 

 

Co z toho budu mít? 

Samozřejmě z toho nevyjdete s úplně "holým zadkem". Níže v tabulce najdete částky, které pomůžou nám oběma + číslo účtu.

 

Jestli se rozhodneš pomoct, jsme nadšení. Pokud nechceš, nebo nemůžeš pomoct, netrap se, nikdo tě bičovat nebude, chápeme, že ne každý má tu možnost.

 

Tabulka:

 

Peněz   Bodů
 10,-   40
50,-   100
100,-   250
200,-   600
Jiná částka   Viz. poznámka

 

Pozn. Jakákoli jiná částka bude seskládána z hodnot v tabulce. V případě, že by někdo zaslal opravdu vyšší, významnou částku, bude se řešit individuálně v řadách admin teamu. 

 

ČÚ: 2599339113/0800

VS: Vaše ID. (při kliknutí na váš profil se jedná o poslední číslo)

Zpráva: Datum vaší registrace, můžete dopsat vaše jméno zde na Alagaesii.

 

Ještě jednou díky!

Admin team

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 05.06.2016 03:31:21 FB 

Chytni hlášku!

 

 

Jednoduchá, rychlá soutěž. Projdi herní knihy, společenskou místnost, komentáře a zašli hlášku, která tě nějakým způsobem pobavila. Nejlepší budou vystaveny ve zpravodaji.

 

Typy hlášek:

 

 1. Hláška herní - 100 bodů za jednu, 50 navíc za každou použitou - hláška přímo z herního pole - vtipné přpisy, nebo vtipně podané situace, nešťastně použité slovo... Cokoli.
   
 2. Hláška sociální - 30 bodů za jednu, 20 navíc za každou použitou - vtipné komentáře a postřehy ze společenské místnost.

Zasílejte na souteze@alagaesia.cz do 30.6.2016. 

 

PS: Za uměle vytvářené, navíc trapné hlášky ve hrách dostanete na zadek! 

 

Islanzadí de Eamë (mrtvá a navíc bývalá královna elfů)

Napsal: Aireen | Kategorie: Soutěže
Dne: 07.03.2016 19:34:48 FBVážení a milí, je to tady!

 

Událost na kterou jsme již všichni dlouho čekali. Přípravy jsou v plném proudu jen aby byl večer co nejkrásnější. Velký Alagaesijský ples je za dveřmi! Zván je každý!

 

 

 

Účastníci nechť dají vědět Aireen do HP.

 

↓↓↓

Pozor, pozor! To ještě není celé! S vánočním plesem přichází také docela nová soutěž!

 

Nezapomenutelný tanec

 

Máte možnost soutěžit hned v několika kategoriích

 

Literární díla:

1) Daleko v horách stojí nevelký, zato malebný hrádek, do kterého se každý rok sjíždí pozvaní z různých koutů Alagaesie. Každý z nich má masku, kterou nikdo celý večer nesundá…
Co se na takovém plese může stát? Proč se koná? Kdo je majitelem hrádku nebo proč všichni musí přijít s škraboškou na obličeji? Objasni záhadu tajemného hrádku po svém. Napiš příběh u kterého se žádný čtenář nebude nudit...
 

2) Plesy jsou taktéž oblíbeným místem bardů. Mezi vší tou hudbou a tancem zazní jejich zvučný hlas, který vykresluje příběh, jemuž se často těžko věří…

O čem vyprávějí bardi na plesích Alagaesie?Jaké veršíky skládají když hrábnou prsty do strun? Próza či lyrika, ztvárni některý z jejich příběhů. Diváci již sedí v kruhu a pozorně poslouchají…

 

Výtvarná díla:

1) Nakresli obrázek, kde bude vidět výzdoba sálu pro Vánoční ples v jednom z hlavních měst zemí. Jak asi vypadá výzdobený elfský sál, jak trpasličí a v jakém prostředí se tančí v Uru'baenu?

2) Na ples nikdo nemůže přijít v ošuntělé noční košili a dřevácích. Jehla v ruce švadleny se sotva v tomto čase zastaví. Nakresli nejkrásnější plesové, elfské či lidské šaty, ve kterých bude každá žena vypadat jako královna.

 

Tanec:

1) A pro odvážné něco navíc! Každý ples se musí zahájit nějakým skvostným slavnostním tancem. Popiš krátkou taneční choregrafii buď pro elfské tanečníky, lidi v Království či Protektorátu Surda, nebo u trpaslíků. Tanec se asi všude liší. Jak svou choreografii popíšeš/ztvárníš je na tobě. Nové nápady jsou ceněny.

 

Do každé kategorie můžete zaslat pouze jeden příspěvek (tz maximálně 5 děl). Jedno dílo může získat 100-500 bodů v závislosti na kvalitě. U literárních děl se hodnotí pravopis, výběr slov, čtivost, originalita, reálnost a podobně, u výtvarných provedení, originalita, neotřelost.

 

A navíc, na konci bude vybráno nejlepší literární a výtvarné dílo a jeho majitel získá ke své stávající výhře ještě krásných 500b jako bonus! (Dílo z kategorie tanec bude přiřazeno k jedné z uvedených kategorií podle zpracování ;))

 

Svá díla můžete zasílat na email team@alagaesia.cz do 31. 1. 2016

 

 

Vyhlášení

 

A konečně můžeme přistoupit k vyhlášení cen za soutěž Nezapomenutelný tanec!!! *Porotce prokřupne prsty. Hodnotil dnes přísně.* Nuže… *počká až se všichni v sále pěkně ztiší a potom začne slavnostním hlasem vyhlašovat výhry…*

 

Nejprve literární díla:

Pisatelce Atanvarnë udělujeme 250 a 350 bodů za díla z literární kategorie. Hodnotící oceňují styl a originalitu námětu. Za počin z kategorie tanec udělujeme 150 bodů. Dohromady tedy 750 bodů!

*počká na potlesk a potom pokračuje dál*

Pisateli Jeodovi udělujeme 300 bodů za dílo z kategorie tanec. Jeho dílo z literární kategorie získává 450 bodů a bylo stanoveno jednoznačným vítězem, tudíž přidáváme dalších 500 bodů výhry!! Krásné. Ohledně druhého díla se porota dlouho rozhodovala, poněvadž v pravidlech stojí že na jedno téma smí být odesláno jen jedno dílo. Nakonec mu bylo přiznáno 300 bodů, protože porota se dobře pobavila. Jeod tedy dohromady získává 1550 bodů!

 

Nyní přistoupíme k dílům výtvarným:

Armin za své šaty získává 300 bodů.

Meldon za své rovněž 300 bodů.

Návrhářky Mirime a Kali, každá se 400 body se utkaly před zraky porotců o první místo za své róby. Hlavní výhra byla nakonec rozdělena a každá z nich získá dalších 250 bodů!

Tedy Mirime 650 a Kali rovněž 650 bodů celkem!

*Opět musí na chvíli zmlknout dokud potlesk neustane*

 

Všem zúčastněným děkujeme za účast, výhercům blahopřejeme. Děkuji za pozornost! *Porotce se ukloní a za neutichající ovace odchází ze scény*


...Body jsou již zapsány do bodové tabulky.

Napsal: Arya Ildrid | Kategorie: Soutěže
Dne: 15.09.2015 19:22:05 FBNÁVRAT KRÁLOVNY

 

Vážení obyvatelé Alagaësie! Tímto Vám já, Arya Ildrid, šestá královna Elfů, dávám na vědomí, že vyhlašuji novou soutěž pro Vaši fantazii. Po svém únosu se vracím zpět do Ellesméry, ale podle všeho byla zvolena další královna. Jak setkání obou královen dopadne? Co se bude dít? A kdo vlastně stál za mým únosem? Máte jedinečnou možnost vytvořit vlastní verzi tohoto příběhu. Fantazii se meze nekladou.

 

KATEGORIE:

 

1. PŘÍBĚH

Napište příběh o tom, co se bude dít, až se setkají Arya a Arwina, jak setkání dopadne, jaký to bude mít dopad na život v lesích Du Weldenvarden i na celou Alagaësii, kdo stál za Aryiným únosem a kam zmizel král Blödhgarm, co na to princ Arnilian nebo jak se k celé situaci staví ostatní Elfové. Zkrátka vytvořte vlastní představu této situace.

rozsah: 1-5 stran A4

odměna: 200 bodů pro 1.místo, 150 bodů pro 2. místo, 100 bodů pro 3.místo, 50 bodů pro ostatní zúčastněné

 

2. BÁSEŇ

Zadání je stejné jako v kategorii 1., jen se požaduje veršovaný příběh.

rozsah: 5-10 slok básně

odměna: 250 bodů pro 1.místo, 200 bodů pro 2. místo, 150 bodů pro 3.místo, 50 bodů pro ostatní zúčastněné

 

3. OBRÁZEK

Nakreslete obrázek, na kterém se setkávají dvě královny Elfů, obrázek Aryi a jejího draka Jeoda v zajetí nebo obrázek toho, jak by to podle Vás všechno mělo dopadnout.

rozsah: 1 obrázek

odměna: 200 bodů pro 1.místo, 150 bodů pro 2. místo, 100 bodů pro 3.místo, 50 bodů pro ostatní zúčastněné

 

4. KOMIKS

Vytvořte komiks, ve kterém se objeví Aryin útěk ze zajetí a návrat domů, setkání obou královen a jak to všechno dopadne.

rozsah: 12-20 okének komiksu

odměna: 300 bodů pro 1.místo, 250 bodů pro 2. místo, 200 bodů pro 3.místo, 50 bodů pro ostatní zúčastněné

 

 

Všechna svá díla do soutěže posílejte na e-mail: team@alagaesia.cz

Do každé kategorie můžete zaslat pouze 1 příspěvek!

Každé své dílo podepište! Ať víme, komu zaslat odměnu.

Hodnotí se hlavně originalita, zajímavost, kreativita a celkové pojetí.

 

Ukončení soutěže: 20.9.2015 00:00:00 reálného času

 

Napsal: Arwina Greensleeves | Kategorie: Soutěže
Dne: 05.07.2015 10:48:05 FBDivoká pera

Dámy a pánové, lidé i elfové, královští vojáci i vardenská chátro!! Vyhlašuje se velkolepá literární soutěž určená pro všechny savce i psavce! Pozor pozor, odměny budou vysoké a vítězi náleží nekonečný obdiv všech hráčů Alagaesie.

Co se po vás žádá, abyste dosáhli vysněné odměny pro absolutního vítěze - 1000 bodů?

 

 1. Napište povídku či báseň na téma: Tisíc důvodů, proč Galbatorix nesnáší pondělní rána

  Jak bude dílo hodnoceno? Za každý odeslaný počin získáte 100 bodů. Za celkovou kvalitu díla můžete získat až 500 bodů k tomu! Hodnotí se kvalita, originalita, pravopisná správnost a podobné. A vtipy? Vtipy vůbec nejsou na škodu!

Ale pozor, to není všechno. Pokud vám toto téma nesedlo, můžete se zamyslet nad druhou kategorií a to:

 1. Napište alagaesijskou lidovou písničku.  O čem si zpívají obyčejní lidé v Království, obyčejní elfové z Cerisu nebo víly z antharrského údolí?

  Jak bude dílo hodnoceno? Za každé odeslané dílo získáte 80 bodů, celkově k tomu můžete ale přidat až 400 dalších!


A královská kategorie na závěr:

 1. Napište oslavnou ódu na Arwinu Greensleeves. Za každý odeslaný pokus získáte 200 bodů, celkem můžete dostat až 300 dalších k tomu za kvalitu či vtipnost dílka.

 

Nejlepší dílo ze všech tří kategorií bude oceněno 1000 body. Dílo vybere odborná porota složená ze... mě :D A pár dalších, uvidíme, komu všemu se do toho bude chtít. 

 

DATUM UZÁVĚRKY: 22. dubna 2015

Vaše dílka odesílejte na náš hlavní mail, což jest: team@alagaesia.cz

 

Arwina to zmotala, tudíž svá dílka můžete posílat až do 22. dubna, jak bylo původně psáno, ale jen ti, co se zatím nezúčastnili. Všichni zúčastnění už mají své body jisté.

 

Vyhodnocení

 

Jméno hráče Kategorie  Počet bodů
Arkeon/Ka'sí 1. báseň  100+500+500
Jeod 1. povídka  100+400+500
Atanvarnë 1. báseň  100+150
Atanvarnë 2. lidovka  80+300
Atanvarnë 3. óda

 200+250

Hlavní cena, 1000 bodů, bude rozdělena. U dílek autorů Arkeon i Jeod jsem se mohla smíchy potrhat, Arkeon má plus za zpracování, ovšem Jeod za originalitu a vtip. Takže oba získávají 500 bodů. Sorry za přepis. Původně bylo v tabulce Arkael, což byla chyba. Arwí holt neumí číst. 

 

 

Jméno hráče Katerogie  Počet bodů
Lina 2. lidovka 80+230
Nixie 1. povídka  100-100=0
Nixie 2. lidovka 80+50
Aireen 1. povídka 100+450
Aireen 1. doplněk k povídce 400
Aireen 3. óda 200+280
Aireen 2. lidovka 80+400
Idaron 2. lidovka 80+400
Idaron 2. lidovka 80+400
Idaron 1. báseň 100+500+1000
Maya 3. óda 200+100

 

Hodnocení bylo v druhém kole obtížné, protože se o vítězství utkala díla naprosto rozdílné povahy. Linina lidovka nebyla špatná, ale nepůsobila dojmem lidové písně, jak jsem chtěla. Nixie tentokrát naprostý propad, za odfláknutou povídku dávám nulu, lidovky hodnotím o něco lépe.

Mayina... no... Mayova práce nebyla špatná, ale na práce Idarona a Aireen kvalitativně neměla. Díla Aireen byla hezká, ale přišla mi zbytečně roztažená, čímž ztrácela na vtipnosti a údernosti, proto jsem nemohla dát s čistým svědomím maximální počet. Lidovky byly hezké, za ty jsem maximum udělila, ale jako za celek, ne za každou zvlášť.

Idaron překvapila. Lidové písně působí přesně tak, jak by měly, jsou hezké, zpěvné, výborně podané, proto maximální počet. Výborně, Ide. Palec navrch.

Vrchol tvého díla je ale báseň, která zpracovává první téma. Rozhodla ses to pojmout vážně, což je... překvapivé, ale dopadlo to též překvapivě dobře. Výborně, báječné, z toho textu mrazí. Uděluji ti hlavní cenu. Bez zaváhání. Klobouk dolů.

 

 

 

Napsal: Arwina Greensleeves | Kategorie: Soutěže
Dne: 30.03.2015 18:34:03 FBNajdi 5 rozdílů!

 

Začátek: 16.11.2012   00:00

Konec: 16.11.2012    23:59

Body: 10 bodů za 1 rozdíl

 

 

 

 

Body:

 

Ransis Jörim 40 + 10
Azkaal Uniarë 50 + 10
Ireth 40 + 10
Arwina Greensleeves 40 + 10
Samuel Failon Turmawel 50 + 10

 

Napsal: Arwina Greensleeves | Kategorie: Soutěže
Dne: 30.03.2015 18:33:47 FBPoznej osobnost na obrázku a odpověz na otázky:

(Pozor, dnes je to obvzlášť těžké!!!)

 

Obrázek

 

1, Kdo je tato osoba?

2, Jaké vykonává povolání?

3, Kdo ji/ho hrál ve filmu?

4, Má tato postava manžela/ku a děti?

5, Pokud ano, jak se jmenují?

6, Zradila tato postava někdy někoho?

7, Zemře tato postava v 1. knize?

 

Čas: Do 19:00

Hodnocení: 30 bodů za osobu, 10 bodů za otázku

Max. tedy 100 bodů (+10 bodů za aktivitu)

Posílejte do HP Islanzadí de Eamë

 

Odpovědi:

1, Katrina

2, Nemá povolání/Mateřská dovolená (:D)

3, Tamsin Egerton

4, Ano

5, Roran, Ismira

6, Ne

7, Ne

 

Lisael 30 + 10
Azkaal Uniarë 90 + 10
Calimë Maria Sireona 80 + 10
Älfakyn 85 + 10
Arya de Eamë 85 + 10
Túrelië Lovegood 90 + 10
Eruvië Lovegood 90 + 10
Shun 90 + 10
Nessa 90 + 10

 

Napsal: Arwina Greensleeves | Kategorie: Soutěže
Dne: 30.03.2015 18:33:20 FBMísta I.

Napíšu sem popis jednoho místa , které je známé z knih (najdete ho i na tomto webu). Vaším úkolem bude přijít na to, které místo mám na mysli a poslat mi ho do holubí pošty.

Zadání: Vaším úkolem je zjisti jméno malé vesničky , která leží v blízkosti Dračích hor. Z této vesnice pochází Eragon i jeho bratranec Roran. Eragon toto místo pustil spolu s Bromem a Safirou potom co byl jeho strýc zavražděn Ra´zaky. 
            Toto místo se nazývá ....Posílejte do HP Elva Aiglow


Prosím zasílejte ve tvaru:

Mista I. - vaše odpověď 


Za správnou odpověď  +15 bodů.


----------------------------------------------


Odpověď:


Carvahall


Odpověděli:


Nasuada Fair +15 b.

Ary de Eamë +15 b.

Islanzadí de Eamë +15 b.

Oromis Wroender +15 b.

Nagath Fiedala +15 b.

Beroan Edor +15 b.


 

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 12.07.2014 17:08:15 FBNa popud nejmenované osoby (nebudeme nikoho jmenovat, že Wrane?) jsem se rozhodla uspořádat větší soutěž. :) Zaměření na všechny talenty -> Psaní, Kresba i Multimédia. :) Pojmenovala jsem ji podle toho Stříbrná trojka. Doufám, že si tam najdete i pro sebe to správné téma. :)

 

Uno - Literatura

 

Hlavní kategorie. Jsme na Textovém RPG tak budeme psát. :) Témat je deset (pět básní a pět povídek) a je jen na Vás, kolik témat si vyberete a napíšete, každé je bodované jinak. :) Lze napsat jedno téma vícekrát. Ty nejlepší díla z nejlepších budou publikovány v knihovně a to nejlepší z nejlepších z nejlepších dostane navíc prémii. Více později. 

 

Pro bližší info o tématu klikněte na odkaz.

 

 1. Hororová povídka na téma Alagaesie 100 - 200 - 250
 2. Romantická pověst 200 - 250 - 300
 3. Bajka o myši a drakovi 80 - 160 - 400
 4. Pohádka z Alagaesijského prostředí 50 - 150 - 300
 5. Elfské báje a pověsti 60 - 200 - 400
   
 6. Báseň na jakoukoli knižní postavu 50 - 100 - 150
 7. Óda na jednu herní postavu 150 - 200 - 400
 8. Báseň o jakékoli rase 60 - 100 - 200
 9. Óda na jednoho člena vedení 50 - 100 - 400
 10. Báseň z pohledu draka 50 - 100 - 350

Body jsou napsány za odkazy ve formátu Minimum - Průměr (pokud je práce z těch lepších) - Maximum (jen nejlepší práce uveřejněné v knihovně).

Minimum se počítá samozřejmě jen pokud splníte zadání a délku.

 

Due - Kresba

 

Vedlejší kategorie pro ty, co by neměli nápad a chtěli by si také zasoutěžit. Témata tentokrát budou čtyři. Kresby jsou bodovány všechny stejně a to 50 bodů za jakousi "čmáranici" na papíře tvářící se že je to kresba a 500 za díla, která nám vyrazí dech. Admin team si nárokuje právo bodovat mezi touto hranicí dle svého vědomí a svědomí. :) Na kresby platí stejné podmínky, jako na literaturu. Můžete si vybrat jakékoli téma, klidně všechny a jedno téma lze poslat vícekrát.

 

 1. Tvoje postava - Nakresli portrét jakékoli tvojí postavy, současné i minulé
 2. Desková hra Alagaesia - Představ si jak by vypadala desková hra z Alagaesie (naší i knižní) a vytvoř deskovou hru
 3. Obálka jakéhokoli příběhu z herní Alagaesie - Vyber si jakýkoli odehraný příběh (kohokoli) a nakresli, jak by vypadala jeho knižní obálka.
 4. Hlavní stránka zpravodaje - Představ si, jak by vypadal takový Alagaesijský zpravodaj doopravdy a přenes svoji představu na papír.

 

Tre - Multimédia

 

Vedlejší kategorie pro ty, kteří mají talent na tvorbu videí, nebo skládání hudby a ani jedno z předešlých zadání jim nevyhovuje. Podmínky stejné jako pro předchozí kategorie - klidně všechny témata, od každéhose může poslat více.

Bodování: Videa 100 - 600 | Hudba 300 - 1000

 

 1. Propagační video - Video, které má za úkol přilákat pozornost. Zkráceně reklama. Od AMV se liší textem, kterým se snaží nalákat nové hráče.
 2. AMV - Alagaesia music video - Video, které je pouze sestříhané tak, aby dávalo dohromady nějaký příběh. Od Propagačního videa se liší tím, že kromě credits (jméno autora, zdroje) v nich není text.
 3. Alagaesijská hymna - Jak by asi zněla hymna Alagaesie? Nad tímto úkolem se máte zamyslet vy! ;)
 4. Alagaesijský song - Složte písničku s nádechem fantasy a třeba jednou bude použita pro jedno z propagačních videí.

 

Info

 

Termín: 11.11.2013 - 11.4.2014 - 5 měsíců

Adresa odeslání: eragon-rpg@seznam.cz

 

Podporované formáty:

Text - doc, docx, pdf, odt (v případě potřeby lze po domluvě poslat i jiné)

Obrázky - JPG, PNG (nechci vidět žádné pdf, nebo bmp)

Videa - mp4, avi

Hudba - mp3, wma

 

Pokud nevíte, jak převést formát ručně, použijte Konvertor.

 

 

Přijaté odpovědi:

 

Jméno Kategorie Body Poznámka
Arwina Greensleeves Due - 1 10 + 395 + 395 Přijaty dva obrázky.
Drysor Uno - 7 10 + 400  
Elea Stříbrná Vlčice Uno - 8 10 + 200  
Jeod Uno - 3 10 + 80 Kopie jiné bajky.
Lwineah Due - 1, 1 10 + 500 + 500 Jezdkyně + Drak
Meldon Erunámo Eruer Tre - 1 10 + 190 Video dodáno později.
Roland Mardorn Uno - 3 10 + 190 Ten příběh je mi povědomý.
Sajla Uno - 3 10 + 140 Jiné téma.

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 04.09.2013 12:05:31 FBSlužebná královny Islanzadí měla za úkol nakoupit pár věcí na královskou korunovaci. Na tuto cestu po tržišti dostala 50 zlatých.

 

1 AZ = 10 AS

1 AS = 10 AB

1 AB = 10 AM

 

Na seznamu nejprve byly květiny. Služebná tedy pospíchala za květinářkou a nakoupila 10 trsů narcisů po 10ti kusech za 5 AB za kus. K tomu nakoupila řetězce z modrých květů bez jména, za 10 AB za kus. Jeden řetězec obsahoval kusů 12. Ještě nakoupila 4 řetězy z břečťanů. Jeden řetěz stál 150 AM. Jako další obchod zvolila dle nákupního seznamu cukrářství. Hostů mělo být přesně 856 z nichž každý měl mít čtyři zákusky. Zákusků bylo pět druhů. Marcipánové květiny 2AM/ks, vanilkové rohlíčky 3AM/ks, sladké pečivo 4AM/ks, ořechový dortík 3AM/ks a pomerančový řez 1AM/ks. Ovšem 126 hostů nesmělo jíst sladké pečivo a jiným 326ti hostům se nechutilo jíst květiny, byť marcipánové. Jiných 134 hostů se nechalo slyšet, že vanilku nechtějí a dalších 200 mělo alergii na ořechy. 70 hostů vyžadovalo pomerančový řez od jiné pekařky, jinak jej odmítali pozřít. Nakoupila tedy pro každého hosta 4 zákusky v jediném pekařství, nechala pekařce 4AM spropitného a šla do dalšího obchodu. V její další cestě stály šaty pro celou královskou rodinu s vyjímkou Blödhgarma. Nabídka: Sukně 10AB Tunika 15AB Rukáv 3AB Punčochy 1AB Květina do vlasů 5AM Perlová síťka do vlasů 1 AS Jeden střevíc 20AB Vlečka 3AB Kamaše 10AB Bota 15AB. Královna Islanzadí si objednala šaty s vlečkou a oběma rukávy, síťkou do vlasů a jedním párem střevíců. Princezna Arya si objednala šaty s polovičními rukávy, jedním párem střevíců, 12ti květinami do vlasů a s punčochami. Pro prince Arniliana byla objednána tunika stejné barvy jako pro matku, s kamaši, botami a polovičními rukávy. Nakonec si musela v Chovatelství pronajmout 4 osly (jeden za 15 AS & 5 AB), aby to všechno uvezla zpět.

 

a) Kolik obchodů služebná prošla?

b) Kolik Marcipánových květin veze na zámek?

c) Kolik služebné zbylo peněz? (v jakékoli měně)

d) Kolik zákusků celkem veze služebná na zámek?

e) Kolik hostů mohlo jíst Pomerančové řezy?

f) Kolik by stálo oblečení pro Blödhgarma, kdyby měl kamaše, tuniku, rukávy, boty a 2 květiny v kapse?

g) Jakého byla služebná pohlaví?

 

Jedna z otázek je chyták, dobře si každou otázku promyslete. ;)

 

Začátek: 18.8.2013  21:45

Konec: 31.8.2013  20:00

Body za aktivitu: 100

Body za otázku správně zodpovězenou: 100

 


 

Soutěž byla hodně zajímavá. Jelikož jsem svojí chybou zapomněla upozornit na modré květiny, přišlo mi 6 odlišných odpovědí. Pro příště prosím PODEPISUJTE SE mi do mailů. Kdo to pak má dohledávat? 

 

A zjistila jsem, že těch chytáků tam pravděpodobně bylo víc, tak se na to podívejme.

 

a) Kolik obchodů služebná prošla?

4 - Květinářství, Pekařství, Švadlena, Chovatelství

 

b) Kolik Marcipánových květin veze na zámek?

530 = 856 hostů - 326 hostů, kteří nejedli květiny

 

c) Kolik služebné zbylo peněz? (v jakékoli měně)

22 AZ & 11 AB = 220 AS & 11 AB = 2211 AB = 22110 AM

 

d) Kolik zákusků celkem veze služebná na zámek?

3424 = 856 hostů x 4 zákusky pro každého = 856x4

 

e) Kolik hostů mohlo jíst Pomerančové řezy?

Všichni = 856 (70 hostů řez dokonce vyžadovalo)

 

f) Kolik by stálo oblečení pro Blödhgarma, kdyby měl kamaše, tuniku, rukávy, boty a 2 květiny v kapse?

62 AB = 10+15+6+30+1

 

g) Jakého byla služebná pohlaví?

Žena.

 

Body:

Ölüm 200 + 100
Azkaal Uniarë 500 + 100
Draca 100 + 100
Elea Stříbrná vlčice 400 + 100
Isabell 400 + 100
Nessa 400 + 100

 

V případě nějakých otázek pište do komentářů. :)

 

Napsal: Túrelië | Kategorie: Soutěže
Dne: 31.08.2013 23:30:58 FBSOUTĚŽ KRÁSY

O co jde? Doufám, že tu nemusím složitě vysvětlovat o čem Soutěž krásy je. Je to prostá soutěž ve které se bojuje o titul Miss Alagaesie (a možná i o nějaký ten bodík či penízky ;-)). Princip je jednoduchý. Pod článkem bude vždy každé dva týdny nová anketa s jinou kategorií (viz. níže) a vy budete moci hlasovat pro nejkrásnější obrázek. Nejde tu o nic jiného než o obrázek (maximálně ještě popis postavy). Nezáleží na zpracování profilu, na historii...jde jen o obrázek. Vítěz každé kategorie bude putovat do finále kde se mezi nimi vybere nejkrásnější obyvatel naší malé zemičky - Miss Alagaesie!

 

Kategorie: Jsou následující - Elfové, Dračí Jezdci, Draci, Lidé a Kočkodlaci, Trpaslíci a Stínové, Ra'zakové a Druidové a nakonec Jiní tvorové. Samozřejmě že každá kategorie bude rozdělena na muže a ženy.

 

Dodatek: Jelikož já jako autorka této soutěže nemám mnoho času nazbyt, přidám sem zbytek veškerých kategorií. Prvně, na tyto 2 týdny, to budou veškeré ženy. Poté to budou veškeří muži ;-) A jelikož mi nejdou vložit ankety, musíte přejít na odkaz pod názvem kategorie ;-) Děkuji :-)

 

A nyní hlasování 

Kategorie Draci - samci:

 

 

Miniaplikace

 

Kategorie Lidé a Kočkodlaci - muži:

 

http://miniaplikace.blueboard.cz/hlasovat-l4c6

 

Kategorie Dračí Jezdci - muži:

 

http://miniaplikace.blueboard.cz/hlasovat-l4ca

 

Kategorie Trpaslíci a Stínové - muži:

 

http://miniaplikace.blueboard.cz/hlasovat-l4c7

 

Kategorie Ra'zakové a Druidové - muži:

 

http://miniaplikace.blueboard.cz/hlasovat-l4c8

 

Kategorie Jiní tvorové - samci:

 

http://miniaplikace.blueboard.cz/hlasovat-l4c9

 

 

Vyhodnocení: Kategorie: Elfové, ženy - Nessa (se 40 hlasy)

                                      Elfové, muži Meldon Eronámo Eruner (s 18 hlasy)

                                      Draci, samice - Zaira (se 17 hlasy)
                                      Lidé a kočkodlaci, ženy - Enni Krásnoočko (se 13 hlasy)
                                      Dračí Jezdci, ženy - Arya Ildrid (se 16 hlasy)
                                      Trpaslíci a stínové, ženy - Armillien (se 16 hlasy)
                                      Ra'zakové a druidové, ženy - Katherine (se 7 hlasy)
                                      Jiní tvorové, samice - Röna (se 14 hlasy)

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 30.07.2013 03:46:32 FBProč že neobvyklá? Soutěžit zde totiž nebudete vy, hráči. Této soutěže se "účastní" pouze vzhledy thoto webu. Vyberte ten svůj nejoblíbenější a doufejte, že zvítězí. Výherce se na celý další týden stane "hlavním skinem Alagaesie", to znamená, že se bude zobrazovat bez přihlášení a všem těm, kteří si vybrali možnost "Neměnit skin". Vždy v neděli (pokud to časově stihnu) se změní defaultní skin, a zárověň se vynuluje anketa, čímž začíná hlasování na další týden.
   Aby toho nebylo málo, tak při příštím hlasování bude minulý skin vždy vynechán (aby se opravdu měnili ;) ).

 

Pokud chcete zobrazit všechny Skiny pěkně vedle sebe, tak Screeny jsou k dispozici zde.

 

 

 

Miniaplikace

 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skiny minulosti:  
 - Ciru skin
 - Rainbow
 - Klasik
 - Rainbow
 - Klasik
 - Hráči
 - 
Elements
 - Modrý
 - Klasik
 - Hráči
 - Klasik


 - Ciru skin
 - Draci
 - Ciru skin
 - Elements
 - Hráči
 - Ciru skin
 
 -
The dark side
 - Elements 
 - Morcë skin 
 - Ciru skin
 - 
The dark side


   - Draci
   - Stará rasa
   - Morcë skin
   - 
Elements
   - Modrý
   - Hráči
   - Klasik
   - Hráči
   - Stará rasa
   - Draci 
   - Klasik

 

Napsal: Správce říše | Kategorie: Soutěže
Dne: 23.07.2013 20:53:19 FBPředstav si, že jsi dračí jezdec. Sedíš na nějákém drakovi a máš nějáký meč ze zářoceli. Vyrážíš do oblak a užíváš si to, jak kolem tebe proudí vzduch. Nic jiného není, jenom ty a tvůj nejlepší přítel - drak.

A nyní k tvému úkolu...

 

Nakresli svého draka a svůj meč - jak by vypadaly.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bude se dělit do dvou kategorií...

0000000000000000000000000000000000000000 000

Kategorie A:

Manuální práce

- Obrázek nakreslíš ručně a naskenuješ do počítače. Poté ho odešleš na e-mail.

0000000000000000000000000000000000000000000

Kategorie B:

Technická práce

- Obrázek nakreslíš v nějákém pc programu. Poté ho odešleš na e-mail.

0000000000000000000000000000000000000000000

Můžete soutěžit v obou kategoriích zároveň, nebo v pouze jedné.

 

Hodně štěstí :)

 

Eragon ti ukáže svoje dílo, ať máš inspiraci ;)

Příklad Draka (Kategorie A)

Příklad Meče (Kategorie B)

 

Začátek: 27.12.2010    20:00

Konec: 27.2.2011 20:00

--------------------------------------------

Odpovědi:

Larn Finwë Kategorie A 90+10 Drak Meč
Islanzadí de Eamë Kategorie A 90+10 Drak Meč
Mark Luis Lewis Kategorie A,B 180+10 Drak Meč
Galbatorix Endorfy Kategorie A,B 180+10 Drak Meč
Diana Aqua Kategorie A,B 180+10 Drak Meč 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 19.07.2013 18:33:32 FB 

CHAT

 

Bylo nebylo, na Alagaesii se kdysi dávno hledal poklad. Nikdol nevěděl, co vlastně hledá, ale každý měl alespoň jeden dílek skládačky. Tentokráte se pravidla mění a já věřím, že se jistě rádi zapojíte. ;)

 

Podmínky: Hledání pokladu bude probíhat po týmech ve 3 lidech. Týmy si můžete rozhodnout sami. Cokoli dalšího už je povolené, ale učiňte to tak, aby to bylo výhodné pro vás. Vyhrát mohou pouze tři lidé. A je jen na vás, jací tři lidé to budou.

Doplnění: Můžete smaozřejmě být i tým sám za sebe, ale ve třech to bude výhodnější s větší šancí na výhru...

 

Informace: Hledání bude založeno na několika různých faktorech, Na logice, trpělivosti, schopnosti ovládat google (nebo vlastní inteligenci), rychlosti a důvtipu. Výmluvy typu "máme slabý tým" nebereme. Týmy si můžete sestavit sami, proto volte své spoluhráče moudře a výhodně. Týmy můžete přihašovat od chvíle vyjití tohoto článku, až do 10. července, kdy soutěž započne. Úkoly budou rozptýlené a jen u jednoho či dvou bude třeba být někde na určitém místě v určitou dobu. Proto si také volte týmy s pružnými prázdninami. Jistě má dost z vás dílky z minulých kol. Tyto dílky jsou platné, všech 8. Dílků je celkem 15 a ti, kteří žádný dílek mít nebudou nebudou znevýhodnění, jen víc časově vytížení ohledně úkolů. Vyhodnocení se uskuteční na oslavě pokrevní přísahy, která se bude konat na podzim, či v zimě. Vše záleží na vaší schopnosti získat dílky. ;)

 

Týmy přihlašujte na e-mail. Tvar bude takový:

Komu: cistka-eragon-rpg@seznam.cz

Předmět: Skupina hledačů (Herní jméno odesílatele)

Obsah: 

Jméno 1 - Něco málo o sobě.

Jméno 2 - Něco málo o sobě.

Jméno 3 - Něco málo o sobě.

 

 

 

HRA ZAČNE 19.7.2013 PŘESNĚ v 18:00.

 

Místo se tu objeví den předem!

Do té doby je stále možné poslat skupinu hledačů (počítaje i sami sebe), ale už bez jisté výhody...

 

Skupiny (pracovní názvy skupin):

Skupina Túrelië Lovegood

(Azkaal Uniarë, Arwina Greensleevers)

Skupina Wingeda Hurde

(Lewi Fenao, Wran)

Napsal: Správce říše | Kategorie: Soutěže
Dne: 19.07.2013 16:46:14 FBNajdi co sem nepatří - pozastaveno

 

Určitě jste si už všimli momentek z filmu, které se zobrazují na hlavní stránce, hned jakmile sem příjdete.  Mezi 119 momentkami z filmu se však přimotal jeden obrázek, který ve filmu vůbec není. Váš úkol je porstý. Jakmile na tento obrázek někdy narazíte získejte jeho adresu (nebo si alespoň zapamatujte co na něm bylo). Tuto adresu (popřípadě jasný a jednoduchý popis) zašlete pomocí formuláře níže a pokud budete první, odměna vás nemine.

 

Kdo první správně zodpoví otázku dostane 50 bodů k dobru ;)

 

ODESLAT

 

 

Záčátek: 21.11.2011 00:00:00
Konec: --

 

1. Kolo - Výherce Zoe Blake
2. Kolo - Výherce Oromis Wroender
3. Kolo - Výherce  Cassie
4. Kolo - Výherce  Ecthelion Lenwë Amandil
5. Kolo - Výherce Eleanor da Artery 
6. Kolo - Výherce Oromis Wroender
7. Kolo - Výherce  Cassie
8. Kolo - Výherce Oromis Wroender
9. Kolo - Výherce  Cassie
10. Kolo - Výherce  Calimë Maria Sireona

---------------------------------------------

11. Kolo - Výherce Bayn Železná pěst
12. Kolo - Výherce Murtagh Ghurde
13. Kolo - Výherce Azkaal Uniarë
14. Kolo - Výherce Zaminana
15. Kolo - Výherce Azkaal Uniarë
16. Kolo - Výherce Azkaal Uniarë
17. Kolo - Výherce Mesi Urthadar
18. Kolo - Výherce Mesi Urthadar
19. Kolo - Výherce  Calimë Maria Sireona
20. Kolo - Výherce Mesi Urthadar
---------------------------------------------
21. Kolo - prozatím nespuštěno

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 06.06.2013 11:36:54 FBHádej, hádej, hadači,

co v hádankách se skrývá

to hadači mají nejradši,

jak už to v hádankách bývá.

 

1

Jsem velký, moudrý, známý,

korunu nosím a nejsem král,

každý elf i člověk poklonu vzdá mi,

můj skutečný život čas už dávno vzal.

 

2

Zná mě každý člověk i strom,

Alagaesii mám jako na dlani, žádný zákaz pro mě není,

tak aby do toho uhodil hrom,

já jistě nepřežiji pokles svého postavení.

 

3

Ovál všemi barvami září,

všichni chtějí mít nad ním moc,

každý kdo jej má, tomu se daří,

jen ho musí hlídat, ať je den, či noc.

 

4

Pevná tvář nese se lesem,

před tou tváří elfové klaní se,

v krajní nouzi umí se vytasit s vítězným esem,

nemá nouze o respekt, bohatství, šperky a peníze.

 

5

Malý muž vyskočí ze země,

na větší volá "Slez ze mě!"

ač se nezdá, síly má za dva,

fousy mu rostou jedna, dva.

 

6

Do alagaesie nepatří a přesto je tu,

křidélka má a malá je taky,

ona nemusí držet dietu,

dělá sotva na dva palce velké kroky.

 

7

Učitel je pojem zlý,

však jeden na Alagaesii hodným byl,

kdysi dávno draka měl prý,

osud měl tragický, sám sobě si zbyl.

 

8

Na západu ležím lenivě,

mě nepřesune ani král,

poutníkům můj "hlas" zní zvonivě,

já zachránil víc životů, než kdy jaký vypravěč hrál.

 

9

Černá jako půlnoc sama,

přesto moudrá jako den,

odvážná je tato mladá dáma,

setkat se s ní je pro rebely sen.

 

10

Vymyslíte i vy hádanku,

nebo se tomuto úkolu vyhnete,

všechny body vysí na lanku,

je jen na vás, jestli si pohnete.

 

 

A teď zadání...

Před sebou máte celkem 9 hádanek, které musíte vyluštit. Za každou vyluštěnou hádanku můžete dostat 20 bodů, 10 za odpověď, která do popisu bude také sedět. Za desátý úkol -> tzn. Vymyšlení hádanky, můžete získat až 50 bodů, podle kvality, obtížnosti a jednoznačnosti. Tu posílejte raději i s odpovědí, nejsem si jistá, zda by moje bystrost stačila na některé epické věci, které mi jistě přijdou. Takže hádanka bez odpovědi je neplatná. 

 

Body: max. 230

Od: 12.5.2013 10:30

Do: 26.5.2013 10:30

 

Odpovědi:

Orrin 10 + 35 + 10
Sanglante Romantigue 120 + 0 + 10
Lyra 130 + 45 + 10

 

Odpovědi:

1) strom Mënoa

2) Galbatorix

3) dračí vejce

4) Islanzadí

5) trpaslík

6) víla

7) Brom

8) jezero Leona

9) Nasuada

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 26.03.2013 22:56:58 FBV Alagaesii se objevil nový malíř. Ovšem jeho styl kreslení je nový, dosud nepoznaný! A tak jsou jeho obrázky zvláštní a nikdo o ně nemá zájem. Až na 8 obrázků nenakreslil nic. Na těchto 8 obrázcích jsou známé osobnosti Alagaesie, jistě je znáte i vy.

 

Pomožte lidem, kteří nechápou umění kreslených karikatur, ab poznali, kdo je na obrázcích...

 

Karikatura 1

Karikatura 2

Karikatura 3

Karikatura 4

Karikatura 5

Karikatura 6

Karikatura 7

Karikatura 8

 

Posílejte na email: eragon-rpg@seznam.cz

Body: 10 za postavu + 10 za aktivitu (celkem tedy 110 bodů)

Datum začátku: 22.2.2013

Datum ukončení: 15.3.2013

 

Přijaté odpovědi:

Jméno Body
Ettelwën Eruvëa 100 + 10
Arwina Greensleeves 90 + 10
Azkaal Uniarë 100 + 10
Arya de Eamë 100 + 10
Artanis 100 + 10
Türelië Lovegood 100 + 10
Ransis Jörim 100 + 10
Calimë Maria Sireona 90 + 10
Stříbrná Tetiva 100 + 10
Dracus Ílian 90 + 10
Arnamo Ilfirindo 90 + 10
Brom Meÿström 100 + 10
Meldon Eronámo Eruner 100 + 10
Raznë Adurn 90 + 10
Duggan Dûrgrimst Ingeitum 90 + 10
Nasuada Fair 100 + 10
Bayn Železná pěst 100 + 10
Dert Dstir 90 + 10
Kate Linnou 100 + 10
Miremel D'subiraku 100 + 10

 

 

ODKAZ na autorku obrázků

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 18.02.2013 23:35:57 FBAno, po dlouhé době jsme vyhlásili další soutěž. Ve společenské místnosti jsem položila otázku, zda někdo zná knihy nazpaměť, protože já se s hanbou přiznávám, že je to dávno, co jsem knihy četla a nepamatuji si je tak, jak bych chtěla.

 

Proto se obracím k Vám, hráčům, milovníkům Paoliniho světa, pomozte Admin teamu dokončit kroniku. 

 

V Kronice jako takové máme prozatím 2 kapitoly -> Dávná historie Alagaesie -> To, co se stalo před knihami, a -> Doba temna -> Naše herní historie -> To, co se odehrálo ve hře. Jaká kapitola nám tedy chybí?

 

Doba světla.

 

A co je doba světla? Děj, který se udál v knihách. Můžete jej sepsat tak, jak je sepsaná dávná historie Alagaesie, nebo jej můžete sepsat úplně jinak, je to jen na Vás!

 

Odměna: Za nezveřejněné dílo 500 bodů, za vybrané dílo 1000 bodů.

Čas: Dokud se nevybere to správné dílo, které se stane ozdobou naší kroniky, společně s dvěma dalšími kapitolami.

 

Pozor! Děj stačí pouze do Brisingru! Inheritance už je natolik odkloněné od naší hry, že jsme se rozhodli jeho dějovou linii v naší kronice úplně vynechat a napsat si "vlastní pokračování". ;)

Napsal: | Kategorie: Soutěže
Dne: 23.11.2012 15:00:24 FBUhodni 10 jmen!

Začátek: 20.11.2012 v 18:00

Konec: 22.11.2012 v 20:00

Body: Za každé správné jméno 10 bodů!

 

1. Byl jsem divoký a nespoutaný samec, dokud jsem v bitvě o Vroengard nepadl. Mé jméno se oběvilo i zde na Alagaesii, nosil ho jeden lidský muž, později jezdec. Kdo jsem?

 

2. Jsem sirotek. Když jsem byla nemluvně, tak jse dostala dar a zároveň prokletí. Kdo jsem?

 

3. Mám potrhlou společnici a pomohl jsem výrobě Eragonova meče. Nemám jen jednu podobu. Kdo jsem?

 

4. Byl jsem dračí jezdec, nyní jsem mrtvý. Pyšním se však tím, že jsem přežil souboj se stínem. Kdo jsem?

 

5. Moji dceru věznili ra'zakové. Bydlel jsem v Dračích horách, nyní u elfů v Du Weldenvarden. Kdo jsem?

 

6. Mám rád vědu a pokusy. Později jsem propadl alkoholu. Také jsem významně pomohl vzbouřencům. Kdo jsem?

 

7. Jsem člověk a vedu klikatou cestu. Kdo jsem?

 

8. Díky mne byla rozbita Hvězdná růže. Měl jsem tu poctu se setkat se a Aryou, ale bohužel jsem ji nesměl zabít. Mé původní jméno bylo Carsaib. Kdo jsem?

 

9. Jsem mrtvá, moje zmizení způsobilo to, že můj manžel už nikdy nevešel do lesů Dračích hor. Kdo jsem?

 

10. Byla jsem milenkou dvou dračích jezdců a jsem matkou dvou dračích jezdců. Kdo jsem?

 

Odpovědi odesílej do HP Eric Lifaen Seenih.

 

Účastníci:

Arwina Greensleeves

80 bodů

Samuel Failon Turmawel

100 bodů

Eragon Gwenday  80 bodů
Azkaal Uniarë  100 bodů
Loivissa Niërenne  100 bodů

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 24.10.2012 02:25:15 FBJak už název vypovídá, jedná se o soutěž kreslící. :) Ovšem pozor, nastane jedna drobná změna. pro více bodů budete moci k obrázku napsat příběh!

Nuže tedy...

 

Znovu se chopte tužek, pastelek, fixů, tuší či čehokoli jiného a nakreslete to, co milujete. Opět máme více kategorií, ze kterých si můžete vybrat. ;)

 


Kategorie A

Real life

Myslím, že je jasné, co do této kategorie patří. Něco, co milujete ve skutečném životě. Mazlíček, rodina, kamarád, partner, věc, hračka, cokoli, fantazii se meze nekladou. Co se týče příběhu, je jedno, jak ho pojmete. Napište jak jste se k dotyčnému, či dotyčné dostali, co na nich máte rádi, prostě cokoli.

Body: 400


dddddddddddd


Kategorie B

Home RPG

Jednoduchá kategorie, nakreslete a popište, co milujete na našem Alagaesijském RPG. A možná, že když nakreslíte a napíšete, že "Miluji Islanzadí de Eamë za to, jakou je úžasnou královnou...!", Máte šanci na nějaký ten bodík navíc. :D:D Samozřejmě, volba tématu je na vás.

Body: 300


dddddddddddd


Kategorie C

Alien RPG

Další jednoduchá kategorie. Prostě nakreslete a napiště, co milujete na jakémkoli jiném RPG, než je Alagaesie. Zároveň by bylo záhodno napsat web tohoto RPG, abychom se i my mohli pokochat vaší láskou. ;)

Body: 200


dddddddddddd


Kategorie D

Whatever

Poslední a nejjednodušší kategorie. Sem můžete kreslit a psát cokoli vás napadne, ovšem musí se to stále držet tématu lásky. Vymyslete vyprávění a doplňte jej ilustracemi, nebo vytáhněte starý vámi nakreslený obrázek a pošlete jej. Sem prostě patřá vše, co do jiných kategorií zařadit nelze.

Body: 100


 

• Jsou texty k obrázkům povinné?

Pokud chcete plný počet bodů, pak by to bylo příhodné.

 

• Jsou uvedené body nejvyšší možná získaná hodnota?

Ne, pokud se budou vaše výtvory líbit, je možné získat i více bodů.

 

• Kolik obrázků lze poslat?

Od každé kategorie 1.

 

Začátek: 14.6.2012 00:00

Konec: 31.8.2012 23:59

 

♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠-♣-♠

 

Odpovědi:

 

Jméno Kategorie Body Odkaz
Aida Laviar  A  400 + 10  ?????
Allison  A  400 + 10  ?????
Firian Hjaavin  A,B,C,D  1000 + 10  ?????
Galvathar  A  200 + 10  ?????
Ireth  A  400 + 10  ?????

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 20.05.2012 18:41:39 FBJdi tam kde staré listiny se nachází,

kde historie s minulostí se schází.

Jdi do nejtemnějších koutů a hledej,

na slova správce tohoto místa nedej.

Nenech se odradit, pátrej dál,

prohledej třeba celý sál.

Až nalezneš listinu o ztracené lásce,

o jedné nešťastné krásce,

co minulost svoji popisuje krátce,

pokud jsi našel, úkol dál půjde hladce.

 

Nyní otevři knihu a pročti ji,

jedno, či dvakrát, raději,

až pochopíš význam posledních slov,

odešli text, píseň, či sloh.

Stačí mi část kde minulost se stává přítomností,

kde minulost přítomné pocity hostí.

Není to těžké a odměna tě nemine,

snad 300 bodů! Ó, jémine.

Však pozor! Pouze první tři šťastlivci,

mohou přijít na kloub ve skříni kostlivci.

Čas než první 3 odpovědi přijdou máš,

tak uvažuj než se do toho dáš.

Odpovědi:

Jméno: Body:
Calimë Maria Sireona 300 + 10
Eneyla Anwarünya 300 + 10
Túrelië Lovegood 300 + 10
Ëinr Kílth 300 + 10 ← Odpověď navíc
Lúthien Tinúvel 300 + 10 ← Odpověď navíc
Eneyla Anwarünya 300 + 10 ← Odpověď navíc

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 20.05.2012 18:13:10 FBTak mě napadla soutěž, která vás určitě všechny potěší, ať už se účastnit budete, nebo nikoli :)

 

A proč Propagace?

 

Protože úkolem je vytvořit propagační video, které se pak musí umístit na youtube a jeho odkaz poslta na e-mail. Maximální počet poslaných videí jsou 2.

 

Ty nejhezčí budou použity jako oficiální propagační videa webu.

 

Body:

Video hodnotím dle délky, originality a zajímavosti. Nejvíce je možné získat 400 bodů za jedno video.

 

Začátek: 16.5.2012 00:00

Konec: 16.6.2012 23:59

 

Přijatá videa:

Jméno Body Video
Islanzadí de Eamë 400 + 10  1
Firian Hjaviin 400 + 10  1
Ireth 150 + 10  1

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 16.05.2012 17:58:29 FBRekurze článku:

Královna Islanzadí miluje umění a tak hledá malíře, kteří by jí pomohli. Chce nakreslit tři obrazy, je na tobě, jestli se pokusíš o jeden, dva, nebo hned o všechny tři.

Ovšem pozor, každá vaše postava může nakreslit z každé kategorie jeden. To znamená, že jedna postava pošle maximálně tři obrázky.

 Kategorie A

Oblíbená chvilka ze hry - nakreslete vaši oblíbenou chvilku z her, které jste odehráli. Podmínka je, že jste se jí účastnili, nebo ji pozorovali.

Body: max. 500


Kategorie B

Skin - nakreslete Váš vlastní návrh skinu, tzn. Vzhledu webu.

Body: max. 400


Kategorie C

Obrázek postavy - nakreslete vaši postavu. Jak vypadá, co má na sobě, třeba jen detaily obličeje.

Body: max. 600 

Datum ukončení: 29.2.2012

Max. počet bodů: 1500 bodů na postavu

Max. počet poslaných obrázů:

                  Celkem: 9

                  Na postavu: 3

Pozn: Pokud máte pocit, že se vám nějáký obrázek povedl lépe než předchozí, není problém poslat nový, ovšem upozornit na to přímo v e-mailu.

 

Obrazárna:

 

Jméno: Kategorie: Body: Obrázky
Caluminia A, B 750 + 10 1,2
Galvathar A 450 + 10 1
Klas´heek Vidaath A,B,C 950 + 20 1,2,3 + 1
Modhi B,C 600 + 10 1,2
Ilion Esména B,C 800 + 10 1,2
Oromis Wroender C 400 + 10 1
Allasëa du Eruowen C 400 + 10 1
Cassie A,C 550 + 10 1,2
Charles Leimstorm C 350 + 10 1
Zoe Blake C 300 + 10 1
Firian Hjaviin C 600 + 10 1
Arya de Eamë C 600 + 10 1
Galbatorix Endorfy A 500 + 10 1

Odkazy na obrázky jsou seřazené podle kategorií...

 

Pozn: Pokud nesouhlasíte s počtem přijatých obrázků či jejich zařazením k postavě, přepošlete obrázek znovu s přesnějším určením, děkuji.

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 08.02.2012 10:51:12 FBPOZASTAVENO!

 

Seznam kvízů:Číslo kvízu Název kvízu Odkaz

1.

Pravidla Luštit →

2.

Osoby Luštit →

Body: 5 za otázku
 
Chcete přidat svůj kvíz?

Pošlete na e-mail blogu max. 20 otázek s vyznačenou odpovědí a váš kvíz se tu v nejbližší době oběví.
pozn. Název max. 22 znaků

Body: Za 1 zaslanou otázku 3-7 bodů. (podle počtu odpovědí)

Prosba: Pokud vyplníte nějáký kvíz, pište do HP Islanzadí de Eamë

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 12.01.2012 01:08:04 FBHra nám přes prázdniny jaksi upadá a to z nepřítomnosti hlavních adminů a našich ctěných hráčů Arye, Inslanzadí aj.... A proto bych vás chtěl upozornit na malou soutěž. Ten kdo mi na email offikcerny@seznam.cz pošle promyšlený nápad na nějakou akcičku, hru pro všechny či dokonce jen pro určité lidi bude mít možnost svůj nápad provést. Nechte průchod své fantazii ale snažte se soustředit na osnovu.

Osnova:

Název:

O co jde:

Pro koho to je:

Co se tam bude dít:

Úkoly:

Zajímavosti vedlejší úkoly:

 

Můžete klidně i spolupracovat mezi sebou.

Název: Únos
O co jde: Takže hra spočívá na tom, že Vy(ty které přijmu) budete hledat Unaseného... Za tím nevím kdo unesený bude takže kdo bude chctít být unesený ať to dopíše do přihlášky! Chtěla bych vás tímto poprosit ať píšete delší příspěvky bude to lepší jak pro mě tak i pro ostatní, kteří budou svámi hrát!
Pro koho to je: Je to pro všechny :))
Co se tam bude dít:Je už pozdě večer a vy se procházíte hlavním městem lesa Du Weldenwarden Ellesmérou. Dojdete až na malí palouček před městem. Pohlédnete na noční oblohu můžete si povšimnou, že nikde není ani jediná hvězda. Jen měsíc jasně svítí. Z vašeho rozjímání vás vyruší silný dupot. Když se otočíte všimnete si jen malého elfa, který má strah v očích. "Unesli ho! Oni ho unesli!" Křičí na všechny přítomné. Zastaví se až u nejbližšího stojícího. Pohlédne na něj div nebračí a prosí vás ať ho vyslechne te. Teď je jen na vás jestli mu pomůžete nebo ne!
Úkoly: Takže ti, kteří budou hledat uneseného ho musí zachránit!
Zajímavosti vedlejší úkoly: Žádná zajímavost ani vedlejší úkol

PS: Takže počet hráčů: 1(Unesený)+4-6(Ti, kteří budou uneseného hledat :) ) Přihlášky do HP bude vybírat Eragon Gwenday :))

 

PSS UKONČENO!
 

 

 

Napsal: Arya Ildrid | Kategorie: Soutěže
Dne: 06.01.2012 18:19:26 FBTROCHA POEZIE

 

UKONČENO!!!

 

Tak, naše básnická soutěž už je u konce a tady je vyhodnocení :)

(pořadí - jméno - body)

 

3. místo Galvathar 100 bodů
2. místo Oromis Wroender 107 bodů
1. místo Isabell 112 bodů

 

Všem zúčastněným (a taktéž i umístěným) moc gratuluji :))

Všechny básně byly pěkné a možná se časem někde objeví :)

Napsal: Elva Aiglow | Kategorie: Soutěže
Dne: 27.09.2011 21:02:06 FBSOUTĚŽ UKONČENA

 

Vstoupíš do místnosti a na stole uvidíš zažloutlý svitek. Přistoupíš ke stolu, zvedneš svitek a začneš číst:

Přišel jsi sem, protože si chceš přilepšit. A já pro tebe mám úkol. Pokud ho splníš správně neodejdeš bez oměny. Jsi tedy ochotný dát si tu práci?

Pokud ano, čti pozorně.

Tvým úkolem bude napsat příběh, týkající se tohoto světa. Zadám ti deset slov a všechna tato slova se musí v příběhu,v jakémkoli pořadí, objevit. 

Aby jsi neřekl, že jsem necitlivý dám ti an výběr ze 3 možností:

 

 

1.varianta 

moucha, voda, trpaslík, princezna, kámen, smůla (buď smůla stromu, nebo smůla jako opak štěstí), čtyřlístek, dýka, myš, bota

2. varianta

past, let, květina, válka, tulák, medovina, skála, jabloň, hůl, urgal

3. varianta

oheň, loď, drak, hory, smrt, maso, zvuk, náhrdelník, hlína, růže

 

Použij svou fantazii a vytvoř příběh, za který budeš odměněn. Přeji ti hodně štěstí...

 

Hodnocení:

použito všech 10 slov (za každé slovo 10 bodů, tedy 100 bodů pokud tam budou všechny)

Pravopisné chyby a překlepy (co chyba nebo překlep 1 bod dolů)

Smyslnost příběhu a příběh sám o sobě (50 bodů max.)

Maximální počet bodů:

 

100+50+20 (za účast), tedy 170 bodů 

 

Čas do: 26. srpna 2011 (pokud bude malá účast čas bude prodloužen)

Každý hráč pouze jednu práci (jen jednu variantu).  

Posílejte na mail (!) ElvaAigloe@seznam.cz (!)

Zúčastnění:

Jméno uživatele Body
Ellizabeth 150 (80+50+20)

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 26.09.2011 21:01:25 FBStává se, že se na Alagaesii vyskytne chyba a nyní tomu není jinak. Jaké bylo neštěstí, když nám do Alagaesie vběhl šotek, zasel mezi nás nespory a na rozloučí nám kromě pusy ukradl mapu. Proto se obracím na vás, hráči moji milí.

Do 17.srpna (tedy na to máte celých deset dní) mi na e-mail pošlete nové hlášky na mapu.

Příklad:

Je ve společenské místnosti.

Kouká na mapu.

Něco si čte.

Body: Až 10 bodů za jednu hlášku, ovšem cení se originalita. Vybrány budou ty nejoriginálnější a nejvtipnější, můžete se zaměřit i na zákazové hlášky, které navštíví pouze admin team. Fantazii se meze nekladou.

Počet hlášek není omezen.

 

Soutěžící:

Jméno Počet hlášek Body
Arya de Eamë 14 140+10
Galvathar 14 56+10
Túrelië Lovegood 55 165+10

 

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 15.08.2011 20:47:08 FBKnihy můžete posílat dál, ovšem bez dalšího bodového ohodnocení!

 

Brom prochází knihovnou a nespokojeně vrtí hlavou. Je zde příliš málo knih.

Jde proto za Oromisem, který souhlasí.

A tak se dohodli, že ti dají šanci získat nějáké body navíc a zasoutěžit si.

-----------------------------------------------

Zadání:  Napiš knihu, která v knihovně ještě není a pošli ji na E-mail (můžete i jako přílohu)

Pravidlo: Každý může poslat max. 3 knihy.

 

Začátek: 1.2.2011 18:00

Konec: 10.7.2011 18:00

 

Odměna:  50 bodů za první a druhou knihu, 100 bodů za každou třetí


 ------------------------------

 

Odpovědi:

Thovt Sulazrd 100+10
Diana Aqua 100+10
Islanzadí de Eamë 50+10
Marina Vista Verde 50+10
Arya de Eamë 50+10
Linström Ystren 50+10
Mark Luis Lewis 50+10
Annabeth 50+10
Eragon Gwenday 50+10
Luna Di Atlanta 50+10
Missionette Galien 50+10
Larn Finwë 100+10
Blödhgarm Ildrid 50+10

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 23.05.2011 16:25:21 FB*stojíš před velkými dveřmi. vstoupíš do nich a strneš. Místnost je plná obrazů, na kterých je vždy pouze jedno písmeno a číslo. Má tři patra a po obvodu je pokaždé 11 obrazů, ovšem v koncové řadě je volno a jsou tam dvířka. Přejdeš ke dveřím a na nich je jedno tlačítko. Pokaždé když ho zmáčkneš se tam střídá A-1-B-2-C-3-D-4... a takto to pokračuje až do konce. Když se znovu zadíváš na stěny, vidíš, že stěny mají s obrazy stejný systém. Nad dveřmi začíná A, pokračuje 1, pokračuje, B, pokračuje, 2, atd. Místnost je kruhová. Ovšem její stavba je taková*

 

Kolikrát musíš zmáčknout tlačítko, aby se ti dveře otevřely?

 

*na konci bludiště je bažina. Jsou na ní velké Viktoriánské lekníny, je jasné, že některé tě udrží. Před tebou v řadě jsou 3 lekníny, ve sloupcích je vždy 9 leknínů. Je ti jasné, že stoupnutí na první leknín v první řadě by mohlo být smrtící. Taktéž víš, že ani třetí ani první v druhé řadě není zrovna pevný. Ve třetí řadě je ten úplně vlevo zničený, takže ten je také nebezpečný. Stejně tak první a třetí ve čtvrté řadě jsou nebezpečné. V páté řadě není nebezpečný třetí. Vždy tě udrží pouze jeden ze tří leknínů v každé řadě a průchod má nějáký systém*Napiš mi čísla řady/čísla sloupce, kam smíš šlápnout!


*za bažinou tě čeká poslední úkol. Je tam spoustu klecí, do kterých není vidět. Jsou seskládané takto. Jen jedno zvíře můžeš bezpečně osvobodit.*
*Víš, že v nejmenší je tarantule. Víš, že největší není bezpečná. Dlouhé a úzké klece, tam by mohli být jedovatí hadi, nebudeme riskovat. V těch co vypadají jako čtverce jsou jistojistě tygři*Která bedna je tedy bezpečná?Hodnocení: 300bodů za jedno řešení (ovšem pozor, řešení musí jít po sobě! Nesmíte vynechat předchozí úkol!)
Termín: do První odeslané odpovědi
 

Napsal: Správce říše | Kategorie: Soutěže
Dne: 19.04.2011 13:01:16 FB*usměje se na tebe moudrý starý elf* Vítej osobo, mám tu pár svitků, které ti mohou pomoci získat pár budů... *usměje se a podá ti pár svitků. Všechny je otevřeš*


Svitek č.1
Svitek č.2
Svitek č.3
Svitek č.4
Svitek č.5
Svitek č.6

*usměje se a sotva zavřeš poslední svitek, jeho rty se hbitě rozmluví* Tyto svitky by ti měli dohromady dát nějáký příběh. Zapoj Fantazii a podle obrázků mi vytvoř příběh, dle své fantazie, pořadí svitků je na tobě... *usměje se, dá ti čistý pergamen a ty můžeš začít sepisovat*

Začátek: 11.4.2011 19:00
Konec: 18.4.2011 19:00

Hodnocení: Délka, pravopis, fantazie, originalita
Body dle těchto parametrů. Max. 400bodů

Odpovědi:

Arya de Eamë
390+10

Elva Aiglow
380+10


Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 28.02.2011 18:56:25 FBJednoduchý úkol...

Navrhni, jak by mohla probíhat Agaetí Blödhern. Můžeš klidně poslat i co by se tam všechno mohlo dělat. Odměna (velká) tě nemine :)

Odměna: Podle originality a velikosti
Konec: 27.3.2011 
 
 

Diana Aqua
30+10Napsal: Arya Ildrid | Kategorie: Soutěže
Dne: 20.02.2011 15:21:34 FBProcházíš se lesem, když vtom k tobě přistoupí nějaký starý muž s těžkou knihou a perem na psaní. "Hej, ty tam, mohu tě o něco poprosit? Vypadáš, že jsi mladší než já tak bys mi mohl pomoci...jsem kronikář a v této knize (ukáže na knihu) jsou zapsány celé dějiny Alagaesie a já bych do ní teď potřeboval zapsat jména a barvu všech nyní žijících draků a jména jejich jezdců, jenže jak jsem starý, tak už mi zdravíčko moc neslouží a hlavně paměť mám chatrnou, všechno jsem to zapomněl a nemám sílu na nějaké zdlouhavé hledání draků. Myslíš, že bys mi mohl pomoci? Prosím, neboj se odměna tě nemine." Řekne muž a prosebně se na tebe podívá.
Pomůžeš starému kronikáři?

Úkol: Napiš jména a barvu všech draků v Alagaesii a doplň k nim jejich jezdce.

Odměna: Za každého draka či dračici s kompletními údaji-tedy jméno, barva, jezdec-5 bodů.

Od: 20.2.2011 15:00

Do:
25.2.2011 23:59

Řešení pošlete po holoubkovi do HP Arya de Eamë

Napsal: Elva Aiglow | Kategorie: Soutěže
Dne: 01.02.2011 21:15:20 FBPozor, pozor,…!!!

Vyhlašuje se desingová soutěž!

Pošlete mi na email (!) ElvaAiglow@seznam.cz vámi vytvoření design. Záhlaví o rozměrech 1 003 x 375 pixelů (příklad: http://alagaesia.aspone.cz/img/dragon_skin/hlava.png). Pokud bude obrázek vyhovující časem se objeví v nastavení v možnosti měnění skinů.

Od: 30.11.2010

Do: 30.1.2011 (máte na to tedy 2 měsíce)

Odměna: pro výtvory zaslané v prvním měsíci-30- 50 bodů

            Pro výtvory zaslané ve druhém měsíci -20-40 bodů

Upozornění: výtvor Musí být váš, nesmí být stažen z internetu (obrázky stáhnout můžete,ale to jak budou poskládané a jaké bude jejich pozadí, atd. musíte udělat vy!!!) kvalitou obrázku a možností použití ho ve skinu (tedy jak bud hezký, protože tam rozhodně nedáme nějakou patlaninu ;oD) se zvyšuje nebo snižuje počet bodů, který dostanete, stejně tak to ovlivní datum zaslání, protože kdo pošle obrázek první měsíc má možnost dostat o 10 bodů více (to je,abychom podpořili vaši „snaživost“)

Připomínám:     Rozměry záhlaví: 1 003 x 375 pixelů.

                        Posílat na email ElvaAiglow@seznam.cz (pokud zašlete na jiný email nejspíše vám to neuznám, protože nehodlám hledat mezi dvěma emaily, kde zrovna je váš obrázek, byl by v tom hrozný zmatek ;oD).

                        Výtvor musí být váš.(Pokud záhlaví vámi zaslané najdu někde na internetu,samozřejmě s výjimkami, kdy jste ho tam dali sami a tedy je vaše, strhnu vám 20 bodů! Asi se mi do toho chtít nebude,ale přísnost je nutnost, jinak to tu bude jako v holubníku;o))

Zatím odpověděly:

Eleanor Da Artery - 50 b.

Islandzadí de Eamë - 50 b.


Ukončeno!!!

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 02.11.2010 17:20:04 FBEragon opět dostal úkol (a začíná toho mít plné zuby). Tentokrát mu Brom zadal úlohu plnou počítání. Eragon tě opět prosí o pomoc. S tímhle si vážně neví rady.

Měna:


1zlatý=10stříbrných
1stříbrný=10bronzových

Rozhodl jsem se, že půjdu na nákupy s 900 zlatými. Šel jsem si prvně koupit náhrdelník. Prodavač mi vybral náhrdelník, která mě stál 35 zlat., 5 stř. a 5 bronz. Dále jsem šel koupit nějáké oblečení. Koupil jsem si tuniku za 3 zlat. a klobouk za 2 zlat. a 2 stř. Dále jsem šel do knihkupectví a koupil jsem si 2 knížky za 190 zlat. V lékárně jsem si koupil pár léků, které léčí zranění na něž kouzla nepůsobí, jeden za 6 zlat., jeden za 1 zlat., jeden za 4 zlat. a jeden za 5 zlat. Poté jsem zavítal do zvláštního obchodu a tam jsem si koupil Lebku člověka za 150 zlat. Nemohl jsem opomenout, jít se podívat na prvotřídní meče. A vzhledem k mému finančnímu obnosu jsem si koupil nádherný jedenapůlruční meč za 70 zlat. Nakonec jsem se vrátil do hostince, kde jsem si dala na jídlo Pečenou rybu s bramborami za 4 zlat. a ještě jsem nechal 2 zlat. 6 stř. 8.bronz. jako poděkování. Nakonec jsem v poklidu odešel na pokoj, vyspat se.

A) Kolik obchodů jsem prošel?
B)Jaký majetek činí můj invenář?
C)Stačilo mi 900 zlatých na můj nákup?
D)Kolik Celkem mě stál můj nákup?

E)Kolik peněz mi zbylo, nebo kolik peněz jsem dlužný?


Začátek: 22.10.2010 18:15

Konec: 1.11.2010 20:00


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prozatím odpověděli: Arya De Eamë

Nagath du Fiedala

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpovědi:


A) 7 obchodů, včetně hostince
B) Náhrdelník, tunika a klobouk, 2 knížky, 4 léky, lebku člověka, jedenapůlruční meč, večeře
C) Ano
D) 473 zlatých 4 stříbrné a 3 bronzové

E) 426 zlatých 5 stříbrných a 7 bronzových, nejsem nic dlužný


Arya de Eamë
10 + 25
Nagath du Fiedala
10 + 15

Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 22.10.2010 16:46:03 FBEragon stojí nad těžkým úkolem... Brom mu zadal, aby vytvořil fairth a k tomu mu zadal překlad starověkého jazyka. Nyní tě žádá o pomoc...


1.Vyhledej obrázek nějáké krajiny, který by Eragon mohl použít na fairth a pošli odkaz na e-mail.


2. Přelož:

a) Nen ono weohnata, eka Däthedr. Eka eddyr aí Šur´tugal. Ekka eddyr aí Fricai. Naina risa.

b) Nechť tě provází štěstí a spokojenost a jsi chráněn před neštěstím.


Začátek: 14.10.2010 19:45

Konec: 21.10.2010 20:00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prozatím odpověděli: Arya de Eamë ( Krajina )

(tip: 1,vyhledej na internetu, nebo vyfoť, 2, najdeš v Brisingru)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odpověď:

1)Obrázek


2. Přelož:

a) Jak si přeješ můj Däthedře. Jsem dračí jezdec. Jsem přítel. Rozsviť kámen.

b)Atra guliä un ilian tauthr ono un atra ono waíse sköliro fra rauthr.

b) Nechť tě provází štěstí a spokojenost a jsi chráněn před neštěstím.


Body:

Arya de Eamë
10+10


Děkujeme za účast...


Napsal: Islanzadí de Eamë | Kategorie: Soutěže
Dne: 21.09.2010 18:33:22 FBEragon ulehne do postele a zdá se mu sen. V něm byla dívka, která s námi žije na tomto serveru. Není nijak zvlášť vysoká. Není to člověk. Nemá světlé vlasy. Nemá práci a pochází z Alagaesie. Eragon tuto dívku nezná. Kdo je to?


Odměna: Pro každou správnou odpověď:

Speciální předmět


Odpověď: ELEANOR DA ARTERY


Body:

Arya de Eamë
10+10
Elva Aiglow
10+0


- Autor webu: Správce říše - Autor skinu: Morcelwen Poicë